Wix ile Domain nasıl birleştirilir?

djkursatxl

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba sevgili dostlar.

Benim Wix ile yaptigim bir site var ve bu site yakinda tamamlanmis olacak.
Site bittigi zaman benim domain ve alan adi satin almam gerekecek. Wix de cok pahali buluyorum cunku paket halinde satiliyor.

Bana su konular hakkinda bilgi verirmisiniz; Wix ile nasil baska bir siteden aldigim domain ve alan adi sorunsuz bir sekilde calisir ve en saglam site hangisidir? (Domain ve alan adi icin)

Son düzenleyen: Moderatör:
Wix ve birleştirme için birşey diyemem. Ancak Domain olarak ucuz olmasını isterseniz Strato'dan alabilirsiniz. Kalite olarak da Godaddy öneririm kesinlikle.

Sana guzelhosting'i önerebilirim. ".com" uzantısı şuan indirimde 13,90tl ye alabilirsin. Her firmanın domain paneli farklı olduğu için ortak birşey söyleyemiyorum. Domainin olduğunda beni alıntılarsan sana yönlendirme konusunda yardımcı olabilirim.
Referans bağlantımdan üye olabilirsiniz: Güzel Hosting - Web hosting, Domain, Alan Adı Tescil, Sunucu, VPS

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı