WO Mic virüs mü?

beratmus06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımla konuşmak için WO Mic kullanıyorum ama VirusTotal denediğimde VirusTotal.
Virüs mü? Öyle gözüküyor ama nasıl kaldırabilirim? 2. kez format attırıp babama mahçup olmak istemiyorum açıkçası.
Babama söz vermiştim onun için.

Kaspersky ve MalwareBytes ile tarama yapabilirsin. Ayrıca hocam format atmak için bir yerlere gitmene gerek yok basit bir işlem.

Kaspersky ve MalwareBytes ile tarama yapabilirsin. Ayrıca hocam format atmak için bir yerlere gitmene gerek yok basit bir işlem.
Biryerlere gitmiyorum evde atıyorum da malum yaşım küçük :) kendi bilgisayarımda olsa çöpe gitsin istemiyorum biriktirdiğim paramla aldım zaten bilgisayarı

Format atmayı gerektirecek bir şey olduğunu sanmıyorum fakat ben de emin olamadım. Dış herhangi bir bağlantı gözükmüyor, sadece dosyaları şifrelenmiş gibi WO Mic'in. Tespitlerin çoğu da kesin değil, veritabanlı. Yine de 28 tespite sahip bir yazılımı öneremem ve temiz diyemem.

Formatın mahçupluğu mu olur? Anlamadım. Format atınca neden mahcup oluyorsunuz?

Vallaha bu ay 3 kere babamla format attım virüsden dolayı. Gene atarım tabii de açıkçası üşengeçlikte var biraz bir daha yükleyeceğim her şeyi diye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı