Wolfteam Classic çıkıyor!

Ben oyunu incelettim birilerine. Oyun herhangi bir servera bağlı değil ve bir servera bağlanması için server dosyaları gerekiyor. Ben 2013te oyunun yabancı versiyonu district 187nin pvp dosyalarını satan kişiyi de buldum, birileriyle de konuşurdum. Kendisinde hala mevcut oyunun dosyaları. Umarım gelişmeler yaşanır.
Bu konuda yeterli parayı'da bulabilirim ancak adamakıllı bir oyun geliştirici ekibim ve devoplerim yok malesefki.
Ben oyunu incelettim birilerine. Oyun herhangi bir servera bağlı değil ve bir servera bağlanması için server dosyaları gerekiyor. Ben 2013'te oyunun yabancı versiyonu district 187'nin PvP dosyalarını satan kişiyi de buldum, birileriyle de konuşurdum. Kendisinde hala mevcut oyunun dosyaları. Umarım gelişmeler yaşanır.

Zaten birileri bu oyun üzerinde uğraşıyor diye biliyorum.

Bu konuda yeterli parayı'da bulabilirim ancak adamakıllı bir oyun geliştirici ekibim ve devoplerim yok malesefki.

Benim de yok ve zaten yaşım bu iş için küçük. S2 ile ilgili videolar izlerken karşılaştığım kişiler var ve ekibi olan bir kişi buldum sadece. İstersen seni onlarla konuşturabilirim. Beni Discord'dan ekleyebilir misin? wo#1973

Tekrar ekler misin beni? Oyunun üzerine çalışacak kişileri bulduk 1 ay önce ve 1 aydır çalışıyorlar. Baya da ilerleme yapıldı sen de gelebilirsin. Nicki#1973

Yeni konular

Geri
Yukarı