Wolfteam Classic eskisi gibi olur mu?

Hocam Wolfteam piyasada yeniden yükselmek istiyorsa oyunu en baştan yapmaları lazım oyundaki çoğu şey berbat durumda ve bu duruma rağmen hâlâ sanki her şey yerli yerindeymiş gibi oyuna yeni karakterler, silahlar ekliyorlar. Böyle bir şeyin olması içinde zaten çok büyük bir bütçeleri olması lazım onun dışında imkansız maalesef.

Wolfteam classic yeni çıkacak, Wolfteam'in ilk yapımcıları çıkartacak oyunu.

Wolfteam classic yeni çıkacak, Wolfteam'in ilk yapımcıları çıkartacak oyunu.
Çoktan çıktı hocam. Oyun güzel Elwrci Sl süresiz kullanım tıfıllar felan baya güzeldi. Türklet oyuna akın edip hile ile legend alınca sildim. Şuan Steam versiyonun da hile yok diyebilirim. Fakat rağbet görmedi.

Çoktan çıktı hocam. Oyun güzel Elwrci Sl süresiz kullanım tıfıllar felan baya güzeldi. Türklet oyuna akın edip hile ile legend alınca sildim. Şuan Steam versiyonun da hile yok diyebilirim. Fakat rağbet görmedi.
Hile yüzünden, P2W yüzünden mahvolan bir oyunun yabancı eski versiyonu çıkıyor, ona rağmen Türklerden hile açıp oyunu bozan kitle tekrar geliyor ve hile açıyor, sonra neden ''insanlar küfür ediyor?'' diye konu açılıyor.

Son düzenleme:
Hile yüzünden, P2W yüzünden mahvolan bir oyunun yabancı eski versiyonu çıkıyor, ona rağmen Türklerden hile açıp oyunu bozan kitle tekrar geliyor ve hile açıyor, sonra neden ''insanlar küfür ediyor?'' diye konu açıyor.
Hocam biz türkler niye böyleyiz anlamıyorum yani, sırf oyun ilk açılışında Türkiye'ye erişim izni verilmedi diye hile yapıp/açıp "Türkiye'ye erişim izni vermezseniz böyle olur!" gibi yorumlar yapıyorlar.Belki de hileler tarafından istila edilmeseydi bir süre sonra bütün dünyaya açılacaktı yani şaka gibi bazı insanlar gerçekten.

Hile yüzünden, P2W yüzünden mahvolan bir oyunun yabancı eski versiyonu çıkıyor, ona rağmen Türklerden hile açıp oyunu bozan kitle tekrar geliyor ve hile açıyor, sonra neden ''insanlar küfür ediyor?'' diye konu açıyor.
O çocuğuna o çocuğu demek suç mu? Anlayamadım. Hileler yüzünden cehennemi garantiledik gibi. Daha bir şey beklemeyin o oyundan düzelmez.

Maalesef eskisi gibi olamaz artık neredeyse herkes oyundaki hilelerden bıkdı düzelse bile eski yükselişini yakalayamaz hasret gidermek için bazıları yükler iki maç atar siler.

Şimdi YouTube'dan baktım videolarına umarım betadan çıktığında hile koruması getirirler P2W de olmaz umarım hile koruması gelsin yeter zaten çoğu kişi P2W olduğundan değil hile fazla olduğundan bıraktı eğer dediğim gibi olursa Zula'yı piyasadan siler sizce?
Türkiye'den erişime kapalı şuanlık. Hem zaten Zula kaldımı ki piyasadan silinsin. Oyun normal Wolfteam'in aynısı sanki. Hala P2W gibi de duruyor. Çok saçma geldi bana. Kim neden oynasın ki?

Arkadaşım bu oyun zaten çıktı. Latin Amerika'da, Arap ülkelerinde ve Asya ülkelerinin bir kısmında erişime tamamen açık. Oyuna girmek için VPN kullanmanız ya da belli ülkelerde olmak gerekiyor.
Oyun eskisi gibi değil, tabi eskiden kastınız karakterlerin ya da gerçek parayla satılan hiçbir şeyin olmadığı bölümse ki çoğu insan bu zamanlarda oynamamıştır bu oyunu. Yani hala gerçek parayla oyun içi satın alma mevcut, hala yeni karakterler, silahlar veya eşyalar da mevcut.
Ayrıca oyunda deli gibi hile var. Yani hemen hemen herkes ya hile kullanıyor ya da oyuna her şeyini yatırıyor.
Ayrıca oyuna VPN ile girmek de tam bir işkence. 200 gecikme değeriyle nasıl bir oyun deneyimi yaşanır, düşünmeye açık bir şey.
Tabi bu oyun Türkiye'de çıkacaksa dediğim şeyler yine geçerli olur bence. Hele yayıncı Joygame ise. Bu adamlar ve Araplar bu oyunu kâr elde ettikleri için hala devam ettiriyor. Yoksa kim ne yapsın eski oyun ve sistemlerini...

Yeni konular

Geri
Yukarı