Wolfteam Classic için Türklerin çoğunluğunun yetersizliği!

Herkese merhaba öncelikle. Bu konuyu açmam gerekiyor... Yaklaşık olarak iki gün önce Wolfteam: Classic çıkışını yaptı biliyorsunuz, heh işte bende buradaki türklerin 4/3'lük bir kısımını konu alacağım. Şimdi sizlerden tek isteğim bu yazdıklarımı güzelce okumanız ve gereksiz duyarı, boş milliyetçiliği bırakıp sözlerimi dinlemeniz. "aslında Türklerin çoğunluğu toxic ve flamer olarak biliniyor, bu konu gerçek özellikle LoL ve CS:GO gibi oyunlarda." fakat konu Wolfteam'e gelince, herkes türkleri toxic ve hileci olarak biliyor, haksız da değiller. Yaklaşık iki gündür bu sunucuda oynuyorum, gerek kaliteli tipler geldi, gerek aptalca davranıp ırkımızı yabancı uyruklu insanlara inadına kötü gösterenler geldi. Arkadaşlar bu şekilde davranışlardan kaçının, yapmayın düzgünce oyununuzu oynayın. Ne hikmetse koskoca sunucuda sadece Türkler hile yapıyor. Neden kendinizi rezil ediyorsunuz arkadaş! Bırakın insanlar oyununu oynasın, oyunumuzu oynayalım. Wt: Classic Discord sunucusuna gireyim dedim görmeniz lazım, #hack_report kanalında sadece Türklere dair screenshotlar mevcut. "misal bir tanesini buraya bırakıyorum:".

Eki Görüntüle 887811

Benim istediğim şey farkındalık yaratmak, bunları size göstermek. İllaki bu konuyu okuyan ve bunu yapan kişiler olacaktır. Tek isteğim artık şu ırkımızı kötülemeyin, kendinizi rezil etmeyin.
Hilecileri ben de sevmiyorum ama Türklerin hileciliğini bahane edip de ırkımızı kötülemeleri yanlış bir şey.

Türklerin hileciliğiyle ve toksikliğiyle alakalı yorumları çok garipsiyorum. Bir insanın kendi milletinden olanların afedersiniz hıyar gibi hile yapmasını istememesini anlayabilirim ancak hepinizin dilinde "bizi kötü gösteriyorlar", "rezil oluyoruz" gibi garip söylemler var. Üzerinizdeki bu ezikliği atın artık.

Türklerin hileciliğiyle ve toksikliğiyle alakalı yorumları çok garipsiyorum. Bir insanın kendi milletinden olanların afedersiniz hıyar gibi hile yapmasını istememesini anlayabilirim ancak hepinizin dilinde "bizi kötü gösteriyorlar", "rezil oluyoruz" gibi garip söylemler var. Üzerinizdeki bu ezikliği atın artık.

Boş milletçiliği bırakıp önce bir etrafına bak, belki ondan sonra çekemeyip yine hakaret etmeye devam edersin. Denilenlerin hiçbirisi yanlış değil. Türkler hileciliğiyle ve toxicliğiyle öne çıkan bir millet, bunu sadece biz demiyoruz. Steam ya da benzeri topluluk forumlarında türkler hakkında ne söylenildiğine bak.
Hilecileri ben de sevmiyorum ama Türklerin hileciliğini bahane edip de ırkımızı kötülemeleri yanlış bir şey.
Irkçılık yapmıyoruz burada, doğruları söylüyoruz.

Boş milletçiliği bırakıp önce bir etrafına bak, belki ondan sonra çekemeyip yine hakaret etmeye devam edersin. Denilenlerin hiçbirisi yanlış değil. Türkler hileciliğiyle ve toxicliğiyle öne çıkan bir millet, bunu sadece biz demiyoruz. Steam ya da benzeri topluluk forumlarında türkler hakkında ne söylenildiğine bak.

Irkçılık yapmıyoruz burada, doğruları söylüyoruz.
Değerli ustam, söylediklerimden boş bir milliyetçi, hatta bir milliyetçi olduğumu anlamak özel bir çaba sarf etmeyi gerektiriyor olmalı. Türkler olarak üzerimizdeki aşağılık kompleksini aşmamız gerektiğini; bizimle aynı millete mensup başkaları tarafından sürekli kötü gösteriliyor oluşumuz ile alakalı obsesif fikirleri akıl sağlığımız açısından bir kenara bırakmamız gerektiğini söylüyorum. 🤢 🤌☝️🙂

Türklere hileci diye ırkçılık yapacaklarına korsan oyunun nereden çıktığına ve korsan grupların milliyetlerine baksınlar.

Türkler hep öyle. Hounds'da da öyle oldu. Şu an japonyada mevcut ve fransadan falan bağlanılıyor Hounds'a fakat Türkiye'den bağlanılmıyor çünkü hile açıyorlar sürekli. S2 Son Silah'da da öyle oldu. Oyunun sonunun gelmesine katkı sağladılar hile ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı