Wolfteam classic deneyimim

Merhabalar. Ben bu oyunu dün oynadım. Hemen deneyimlerimi yazayım.

Parayla satın alınan şeyler ciddi anlamda azaltılmış. Oyunda P2W olacak şeyler sadece özel karakterler ve kurt taklası gibi şeyler sadece. Ki bunlar da ciddi anlamda kırpılmış, yani bunlarla oynayan adamlar yine ölüyordu ve öldürmesi rahattı. Markette satılan çoğu güçlü ve iyi silah altınla satılıyor. Ancak tüm silahlar yok oyunda. Herkesin oynayabileceği tarzda silahlar var. Kurt parası falan yine var ama silah veya eşya sayısı cidden çok az.

Asya ve latin Amerika serverları çok fazla oyuncuya sahipti fakat gece Asya serverında sadece 10 tane oda vardı, ki bu serverda türkler var genelde. Yani kısacası şu ana kadar yazdığım şeyler fazlasıyla olumlu bence. Yani oynanabilir. Ta ki kötü yerlere gelene kadar.

Oyunda fazlasıyla hile mevcut. Yani bunu yapanlar da Arap'lar ve türkler sadece, maalesef. Yani dün sürekli hilelerle karşılaşıyordum. Hilesi olanlar, doğal olarak envanter hilesine de sahip olduklarından, oyunda olmaması gereken silah veya karakterlere de sahiptiler. Hatta adamlar öyle hileler kullanıyordu ki, kendi takım arkadaşlarını falan da öldürebiliyorlardı. Bir de hile kullanan bir kişi geldiğinde solda sarı renkte hilenin reklamı çıkıyordu ki cidden can bozucuydu.

İkinci kötü durumsa gecikme problemi. Oyuna VPN ile girebildiğimiz için doğal olarak bu durum mevcut. Ancak çok sinir bozucu olduğunu söyleyebilirim, yani birini vurduktan bir veya iki saniye sonra bu yazılıyor ve karşıdaki adamın da sizi vurması cabası. Bazen gecikme yüzünden oyuna giremiyorsunuz bile, maalesef.

Kısacası deneyimlerim bunlar. İleride ne olur bilemem ancak anti-hile desteği gelirse tadından yenmez diyebilirim. Çünkü bu oyunu türkler dışında latin Amerikalı'lar da oynamakta ve sayıları bizden daha da fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı