Wolfteam eski hali

Glarious0

Hectopat
Hepimiz illa duymuşuzdur, İnternet cafenin 1 Lira olduğu zamanlar da herkes tarafından oynanan oyun, Her zaman kendi kendime düşünmüşümdür. Acaba eski haline getirseler para hırsından vazgeçip eski oyunculara bir rest yapsalar hala oynanır mı oyun? Bence oynanır, CS2 Valorant'ın önüne geçer bırakan herkes tekrar başlar. Acaba eski haline dönme fırsatı var mı oyunun sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepimiz illa duymuşuzdur, İnternet cafenin 1 Lira olduğu zamanlar da herkes tarafından oynanan oyun, Her zaman kendi kendime düşünmüşümdür. Acaba eski haline getirseler para hırsından vazgeçip eski oyunculara bir rest yapsalar hala oynanır mı oyun? Bence oynanır, CS2 Valorant'ın önüne geçer bırakan herkes tekrar başlar. Acaba eski haline dönme fırsatı var mı oyunun sizce?

Sanmıyorum ya, Wolfteam'ın mekanikleri artık CS, Valorant gibi oyunlara göre çok kötü. Eskiden çok güzel gelse de bence çok sönük kalır artık. İlla oynanır da eskisi gibi oynanmaz. Eskiler eskiden güzeldi hocam. Bırakalım da Wolfteam'i anılarımızla güzel hatırlayalım.

Sanmıyorum ya, Wolfteam'ın mekanikleri artık CS, Valorant gibi oyunlara göre çok kötü. Eskiden çok güzel gelse de bence çok sönük kalır artık. İlla oynanır da eskisi gibi oynanmaz. Eskiler eskiden güzeldi hocam. Bırakalım da Wolfteam'i anılarımızla güzel hatırlayalım.
Öyle hocam. Bittiği için değil yaşandığı için sevinelim.

P2W oyunların sonu bellidir ve oyunu adam etmekten ziyade P2W yapıp, hiçbir güncelleme getirmeyip oyunun da çağa ayak uyduramazsa sonu bellidir. Oyuna hâlâ para yatıran belli bir kesim var ve muhtemelen onlar ayakta tutuyor. Oyun geliştiricileri de bunun farkında ki oyuna hiçbir yenilik getirmiyor. Sadece yeni silah, karakter, dövme vb. gibi şeyler getirdiler. Yıllardır böyle devam etti bu oyun.

Çok zor artık eskiye dönemezler. Nasıl zaman makinesi olmadığı için eski zamanları geri getiremiyorsak, Wolfteam'den de eski tadı alamayacağız. Üstüne milyar tane iyi oyun çıktı, piyasa artık aşırı profesyonelleşti. Tabii illa bir kitlesi olur lakin eskisi gibi oynanmaz.

@Efe Kaya, eskileri yaat etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Her şey zamanında güzeldi ve yerinde kalsın. Çağa ayak uydurmak gerek. Wolfteam, güncel grafik ve oynanışlarla bu çağda gene iyi tutundu. P2W oyunlara para yatırmaya meraklı kitleler sayesinde bu kadar ayakta durdu. Oyunun yabancı sunucusunun kapatılmış olması gerek, öyle hatırlıyorum.

@Efe Kaya, eskileri yaat etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Her şey zamanında güzeldi ve yerinde kalsın. Çağa ayak uydurmak gerek. Wolfteam, güncel grafik ve oynanışlarla bu çağda gene iyi tutundu. P2W oyunlara para yatırmaya meraklı kitleler sayesinde bu kadar ayakta durdu. Oyunun yabancı sunucusunun kapatılmış olması gerek, öyle hatırlıyorum.

Steam'de hala Avrupa sunucusu aktif o da bağımsız bir firma sayesinde. Lakin oyuncu sayısının pek iyi olduğunu düşünmüyorum SteamDB linki bırakayım 😃.

Evet hocam kapatıldı. Çıktığı zaman CS'yi bitirmişti ne kadar güzeldi her yıl daha kötüleştirdiler oyunu, Ateş ve Baruttan sonra oyun çökmeye başladı zaten.

Geri
Yukarı