Wolfteam vs. Zula

Wolfteam mi Zula mı

• Oy verenlerin toplamı
    56

lopixn

Zeptopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, bugün 2 oyununda değerlendireceğiz. Bir tarafta yılların oyunu Wolfteam, diğer tarafta klasik Zula. İnsan insan vs ama Wolfteam'i farklı yapan bir özellik vardı. Kurt olabiliyorduk, orada oraya zıplayabiliyorduk. Takla atabiliyorduk, tek atabiliyorduk, rakibimizi yerden yere vurabiliyorduk ama ikisi de paraya dayalı değil mi? Peki seçimi size bırakıyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, bugün 2 oyununda değerlendireceğiz. Bir tarafta yılların oyunu Wolfteam, diğer tarafta klasik Zula. İnsan insan vs ama Wolfteam'i farklı yapan bir özellik vardı. Kurt olabiliyorduk, orada oraya zıplayabiliyorduk. Takla atabiliyorduk, tek atabiliyorduk, rakibimizi yerden yere vurabiliyorduk ama ikisi de paraya dayalı değil mi? Peki seçimi size bırakıyorum arkadaşlar.
Hiç Wolfteam oynamadım. Zul*'da ise 40LvL hesabım var. Buna rağmen Wolfteam diyorum. Sebebi ise şu wolfteam daha özgün geliyor. Zul* CS:GO'dan haritaları birebir alıp türk bayrağı ekleyip oyuncuya sunuyor. Bu ise baya basit bir işlem.

Wolfteam

1666098907322.png

@Adieu Türk oyun sektörü de böyle çakma oyunlar yüzünden gelişemiyor. Sabotaj mesela biz P2W değiliz falan falan diye çıkışını yaptı ama tutmadı. Millet de hep aynı şeyleri göre göre sıkıldı artık. Sabotaj'ın havası da kısa süre içinde söndü zaten :D

Geri
Yukarı