Wolfteam Klasik Türkiye'de oynanamayacak!

Arap oyunu. "Hileleri engelleyecek misiniz?" sorusuna "İnşallah" diye cevap vermişler. Çok bir şey beklenemezdi zaten.

Türkiye'de ise yayın haklarına başka bir şirket sahip olduğu için oynanamayacakmış.

Joygame haliyle ekmeğinden olmak istememiş. Sonuç olarak her dağıtıcı kendi ülkesine özel etkinlikler yapıyor. Bizdeki özel etkinlik örnekleri; Yavuz Sultan Selim ya da Yiğit Demir gibi vs. Kuzey Amerika ve Avrupa dağıtıcılığını AeriaGames üstlenmiş. Özel etkinlikler yapıyorlar mi bir fikrim yok ama indirip deneyeceğim. Araplar'da niye bir kısıtlama yok onu anlamadım. Çünkü biz Diriliş, Avrupa ve Amerikalilar Reloaded, Araplar ise reboot oynuyor. İlkokula giderken bir arkadaşım ya Rus ya da Arap wolfteamini indirmişti ancak hayal meyal hatirliyorum, dövmeler daha ucuz olduğu için 😀

İlgili Facebook sayfasına baktım neredeyse Türkler harici yorum yapan yok. Oyunu dünyaya resmen Türkler tanıtmış sanki. Oyunun normal TR versiyonu zaten tamamen öldü sayılır. İsteyen Steam versiyonunu isteyen normal TR versiyonunu oynasın kardeşim. Eğer TR serveri veya Ortak Avrupa serveri gibi birşey kurmazlarsa bir nevi kendi topuklarına sıkmış olurlar.

1612847167479.png

Şuan durum bu, oyunun zaten en yüksek oynayıcı kitlesi Türkiye'den olacaktı büyük ihtimalle. Umarım başka ülkelerin sunucularından girebiliriz.

Arap oyunu. "Hileleri engelleyecek misiniz?" sorusuna "inşallah" diye cevap vermişler. Çok bir şey beklenemezdi zaten.

Türkiye'de ise yayın haklarına başka bir şirket sahip olduğu için oynanamayacakmış.

İnşallah demeleri gayet iyi bence. Bunu da Araplığa yormak çok saçma.

Geri
Yukarı