Wolfteam oynanır mı?

Hocam hileden geçilmiyor ki düzgün kullanıcı ve oyuncu olsa yine oynarım o kurt olup birini almak...

Tamam hocam sağ olun çok teşekkürler.

Ara sıra yüklüyorum. Hiç keyif vermiyor silahlar kurtlar aşırı dengesiz para yatırsan bile keyif vermez.

Bilmiyorum hocam deneyeceğim çok oynayasım var şu an.

Hayatımda hiç oynamadığım bi' oyun, nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok 🤷‍♂️.

Kurt var koşup adama atlıyorsun zıplıyorsun takla atıyorsun adama vuruyorsun falan filan. 🙂

Pay to Win bir oyun oynamak istiyorsanız evet oynanır ama çok cep yakar ve oynayan sayısı çok azaldı.

Hocam hediyeler filan veriyor dile biliyorum.

Gece tam 12 olunca kutu açılışı yapardık daha çok şanslı oluruz diye. Ne günlerdi ama ya.

Kutu açmak çok heyecanlı ve keyifli oluyordu.

Merhaba bu sıralar acayip Wolfteam oynayasım var sizce hala oynanır mı?

Küçüklüğümü yatırdığım ama artık yüzüne bakmadığım oyun. Maalesef oynanmaz ama gireyim biraz tatmin olur çıkarım diyorsanız olabilir ama sürekli gireceğinizi hiç sanmıyorum.

Gece tam 12 olunca kutu açılışı yapardık daha çok şanslı oluruz diye. Ne günlerdi ama ya.

Kutu açmak çok heyecanlı ve keyifli oluyordu.

Dolunay şansı 😍

Oynayabilirsiniz. Hayatınız boyunca yapmak istediğiniz her şeyi yapmaya çalışın ve bunun için gerçekten büyük bir gayret gösterin. Wolfteam eskiden güzeldi fakat şu an da güzel olabilir, neden olmasın😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı