Wolfteam oynanır mı?

Aslında Joygame biraz oyuncuları çekmeye çalışsa düzgün bir koruma getirse o eski grafikleri ile hala oynayacak yüzlerce , binlerce kişi var ama joygame...
Wolfteam Classic'i bile VPN açıp oynayan çok insan var Wolfteam Türklerin oyun pazarında en çok payı olan oyun...

Wolfteam Türkiye, şu haliyle kesinlikle oynanmaz dostum. Özellikle yatıracak paran yoksa hiç oynanmaz. Oyunun kendisi birkaç hediye veriyor fakat bunların yeterliliği tartışılır. 2015'e kadar benim için paha biçilmez oyun olan Wolfteam'e bu yorumu yapmak üzüyor fakat gerçekler bunlar. Neyin ne olduğunu anlamadan ya OG karakterlerine ölürsün ya da yıllardır bitmeyen/tükenmeyen hilecilere...

Tanıdıklarınızla eski klasik modları oynayabilirsiniz. En son 3 sene önce falan bir arkadaşımla 1v1 oynamıştık ve çok eğlenmiştik.
Diğer kişilerle oynamanızı pek önermem çünkü herkes hileydi. Bu oyunun 3 senede değişmiş olmasına ihtimal vermiyorum yüzden dediğim gibi oynamanızı öneriyorum.
Hocam bi oynayayım dedim para yatıranlar bile izleme hilesi kafadan tek vuruş hilesi açarak oynuyorlar.

Çok eskidi ve saçma sapan bir ton silah karakter vs. getirdiler artık gerçekten çöp durumda.Fakat eskileri yad etmek için Wolfteam Classic veya Reboot oynayabilirsiniz onun içinde vpn ile hesap açmanız gerek.

2015-2016 senesine kadar güzeldi daha sonra paranın kokusunu alınca sürekli yeni karakterler, silahlar, pençeler, dövmeler cart curt en son baktılar daha da nasıl para koparabiliriz diye düşünüp GP (gelişimi puanı) sandığını oyuna getirdiler.

Normalde haftalarca oynanıp ancak kasılabilen rütbeye 5-10₺ yatırarak dakikalar içinde ulaşabiliyordun.

Sonra PUBG çıkıp piyasayı domine edince Wolfteam tahtından oldu.

Bir ara Wolfteam PUBG modu gelecek dedilerde herhalde sonradan iptal oldu.

Şu an sunucuların çoğu boş hileler olmasa oynanabilir.

Geri
Yukarı