Wolfteam oynayan var mı?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Halen Wolfteam oynayan var mı? Merak ettiğim için soruyorum son zamanlarda o oyunla ilgili bir şey duymadım belki kapanmıştır diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oynuyorum. Evet oyun hâlâ yaşıyor. Ama oyun çok bozuldu. Başlamak isteyenlere sesleniyorum buradan, oyuna hiç başlamayı daha iyi. Önceden oyun daha kolaydı diye düşünüyorum. Şimdi oyuna bir sürü karakter, silah, eşya geldi. Ve oyun hergün sürekli GP dağıtıyor. Oyunda neredeyse herkes yıldız oldu. Önceden oyunda yıldız olunca "bu adam kesin güçlüdür" diyordum. Ama şimdi 10 yaşındaki veletlerde bile yıldız hesap var. :)

Bende oyunu oynamak istemiyorum ama benim sistem çok düşük olduğu için bu oyunu rahatlıkla kaldırıyor. Arada bir oyundan atsa da oynuyoruz işte. Canım sıkılıyordu ve bildiğim pek çok oyun olmadığı için bu oyuna yine başlamak istedim.

Kanser bir oyun. :)

Bu forumda diyorsanız 18 kişi var galiba. Çünkü oyun anketi yapmışlardı ve orada 18 kişi çıktı.

Anket sonuçları:

Bir proje üzerinde çalışıyoruz, Wolfteam için bir platform olacak. Eskisi gibi sadece basit karakterler olacak. Eğer bomba alanında pusan hayalet kurt, almak için onca el beklediğiniz gardiyan kurtları görmek isterseniz bana Discord adresimize beklerim. Facebook'tan da ulaşabilirsiniz :) Projede sona yaklaştık :)

Ben oynuyorum. Evet oyun hâlâ yaşıyor. Ama oyun çok bozuldu. Başlamak isteyenlere sesleniyorum buradan, oyuna hiç başlamayı daha iyi. Önceden oyun daha kolaydı diye düşünüyorum. Şimdi oyuna bir sürü karakter, silah, eşya geldi. Ve oyun hergün sürekli GP dağıtıyor. Oyunda neredeyse herkes yıldız oldu. Önceden oyunda yıldız olunca "bu adam kesin güçlüdür" diyordum. Ama şimdi 10 yaşındaki veletlerde bile yıldız hesap var. :)

Bende oyunu oynamak istemiyorum ama benim sistem çok düşük olduğu için bu oyunu rahatlıkla kaldırıyor. Arada bir oyundan atsa da oynuyoruz işte. Canım sıkılıyordu ve bildiğim pek çok oyun olmadığı için bu oyuna yine başlamak istedim.

Kanser bir oyun. :)
Hounds The Last Hope bunu önerebilirim, sisteminiz de bir yükseltme işleminde bulunmadıysanız.

Geri
Yukarı