Wolfteam oynayan var mı?

Oyunun sniper silahları çok güzel olduğu için hala bir iki arkadaşımla girip trickshot vb. şeyler atıyorum 2 ayda bir.

Eskileri hatırlamak için oynayayım dedim ve berbat olmuş. Kurt vs kurt savaşında adama hasar veremiyorum bile. Parayı veren ölümsüz oluyor. 10 dakika oynamadan silmiştim.

Oyunu bırakalı 4 sene falan oldu. Şahsen online oyunlar arasında en zevkli oyun buydu. Ha şimdi online oyun oynamıyorum ayrı mesele fakat arada arkadaş ortamında girmek zevkli oluyor.
Gerçek dost kitlesi zaten oyunu oynatan kısım.
Tek başına bir yerden sonra sıkılırsın.

Gerçek dost kitlesi zaten oyunu oynatan kısım.
Tek başına bir yerden sonra sıkılırsın.
Oyun ilk çıktığı zamanlar oynuyordum. İlk çıktığı zamanlar paralı eşya kullanan yok gibiydi. Olsa bile güçlü eşyalar değildi. Paralı eşyası gördüğüm zaman şaşırıyordum. Arkadaşlarım ile internet kafeye gidip oynuyordum. Şimdi baktığım zaman parayı veren düdüğü çalar olmuş. Para yatırmadan oynamak imkansız. Oynayan sayısı çok azalmış.

Bir proje üzerinde çalışıyoruz, Wolfteam için bir platform olacak. Eskisi gibi sadece basit karakterler olacak. Eğer bomba alanında pusan hayalet kurt, almak için onca el beklediğiniz gardiyan kurtları görmek isterseniz bana Discord adresimize beklerim. Facebook'tan da ulaşabilirsiniz :) Projede sona yaklaştık :)
Lütfen şaka yapmadığınızı söyleyin :)

Geri
Yukarı