Wolfteam'daki hileler ve MARS Online'a geçiş

Libertatores

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Ben bir yıldır wolfteam oynuyordum fakat oyunda artan hileler yüzünden oyundan soğudum. Yeni bir oyuna gecis yaptım mars online diye; oyun fps değil ama tps oyunu. Gayet hoş ve eğlenceli modları da var. Oyun 2 senelik sanırım. Benden dahaa once baslayan birileri var mı? Bilgilerine ihtiyacım var da?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kez oynadım, çıktım.
Free To Play oyunlarının hepsi gereksiz, ben bir tek World of Tanks oynuyorum, aralarında adam gibi tek oyun o bence.

Bir kez oynadım, çıktım.
Free To Play oyunlarının hepsi gereksiz, ben bir tek World of Tanks oynuyorum, aralarında adam gibi tek oyun o bence.
Gereksizden kastın Türk ve yabancı firmaların F2P kavramını anlamamış olması sanırım.

F2P şeklinde oyun yapacak varsa Valve yapsın, başka bir firma bu oyuna el sürmesin de F2P'nin anlamı neymiş öğrensin millet!

Wolfteam oynamaktan gına geldi. O kadar hile ve o kadar anlayışsız umursamaz yetkili var ki, en azından mars online'da bunlarla karşılaşmıyorum. Şimdilik işimi görüyor. Bilgisayarın iyiyse bir de, grafiklere doyum olmuyor valla.

Gereksizden kastın Türk ve yabancı firmaların F2P kavramını anlamamış olması sanırım.

F2P şeklinde oyun yapacak varsa Valve yapsın, başka bir firma bu oyuna el sürmesin de F2P'nin anlamı neymiş öğrensin millet!
Katılıyorum. F2P dediğin ücretsiz oyundur. Wolfteam için, açmış olduğum gamesultan ve kabasakal hesaplarımda 3000 lira civarı alış veriş yapmışımdır. Neresi F2P?

Katılıyorum. F2P dediğin ücretsiz oyundur. Wolfteam için, açmış olduğum gamesultan ve kabasakal hesaplarımda 3000 lira civarı alış veriş yapmışımdır. Neresi F2P?
Benim de yaklaşık 100$ harcamışlığım var TF2'de ama bu herhangi bir şekilde oynanışı, oyun içi dengeyi etkiledi mi? Hayır.

Valla ben lol'de oynadım, wolfteam'da oynadım, s2'de oynadım ki s2'ye 450 lira harcadım ama ne oldu? Hilelerden dolayı oynanmaz hale geldi. Mars daha değişik bi tarz olduğu için onada şans vermek istedim. Gözlemlediğim kadarıyla oyunda hiç hile yok. Grafikleri ve oyun modlarıda çok başarılı bence. Şu an aktif olarak oynuyorum ve tavsiyede ediyorum. Ayrıca annie sormak istediklerin varsa yardımcı olabilirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı