Word dosyasında aynı anda iki sayfa görüntülemek

Blackss

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar. Eskiden Word dosyası açtığım zaman bir ekranda iki sayfa birden gözükürdü. Sonra ne olduysa bir şeylerle uğraşırken bozuldu o. Artık sadece bir sayfa görebiliyorum. Nasıl onu eski haline çevirebilirim? Okuma modundan bahsetmiyorum o zaman uzaktan bakmış oluyorum yazılar ufak kalıyor. Benim ekran televizyon ekranı olduğu için hoşuma gidiyordu bir ekranda iki tane Word sayfası görmek. Şu an böyle fotoğrafta ki gibi alt alta sıralanıyorlar. Ben böyle ikişer ikişer yan yana sıralansınlar istiyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer "Görünüm" sekmesinden "Birden çok fazla sayfa"yı seçersem de aynı anda 3 tane sayfa çıkıyor ve yazılar çok uzak. Benim istediğim yan yana iki tane sayfa durması ve yakın durması üzerinde rahatça oynama yapabilmek istiyorum. Bir türlü dönemedim o hale :(

Selamlar. "Görünüm" sekmesinden "Birden çok sayfa" seçeneğine basarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Eki Görüntüle 792014
Tamam hocam şimdi çözdüm çok teşekkürler. Birden fazla sayfayı tıklayınca meğerse bir de büyüteçle yakınlaştırmam gerekiyormuş. Şimdi tam iki sayfa sığacak şekilde ayarladım.

Geri
Yukarı