WordPress Blog'da çeşitli düzenlemeler

Barisbozkurt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1. yapmak istediğim düzenleme makalenin olduğu sayfada İngiliz'de kelimeler var. Baya baktım ama düzeltemedim. Bunları nasıl düzenleyebilirim?
2. Site'nin ana sayfasına kategorilen olduğu bir bar eklemek istiyorum fakat tema sayfaları koyuyor. Oraya sayfalar yerine kategorileri nasıl koyabilirim?
3. makalenin olduğu sayfaya bir buton ve o butona basıldığında oynamaya başlayacak bir ses dosyası koymak istiyorum. Tasarımı falan yaparım fakat bu butonu nasıl oraya koyabilirim. Tabii ki de her makale için farklı bir ses dosyası ekliycem bunu da sorunsuz bir şekilde yapmam gerek.

Değiştirmek istediğim şeyleri bilenler varsa ve yardım ederse çok minnettar olurum.

Ek olarak siteye çeşitli animasyonlar koyabileceğim bir eklenti var mı?

Dosya Ekleri

• site_düzenleme_3.png
    site_düzenleme_3.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 32
  • site_düzenleme_2.png
    site_düzenleme_2.png
    22,7 KB · Görüntüleme: 23
Loco Translate kullanarak temanızı Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Belli ki temanızın Türkçe desteği yok.
Arama konusu için de Ajax Search Pro edinebilirsiniz.(Reklam amaçlı değil kullanıyorum) Bu ücretli bir eklenti ama 9 $'a alabileceğiniz çok iyi bir eklentidir. Ayrıca 1 yıllık satın aldığınızda 3 ay da kendisi hediye ediyor. Bütçeniz yoksa ücretsiz versiyonunu kullanarak kodunu düzenleyebilirsiniz ama bu zamanınızı alır. Eklenti ile ses doyası da ekleyebilirsiniz veyahut makalenin sonuna Gutenberg'den ( 5.4'ye default olarak gelen yazı düzenleyici) makalenizin sonuna ses oynatıcı ekleyebilirsiniz. Ayrıca gördüğüm bir başka şey de arama butonunun yanındaki menü butonuna basıldığında yine hakkında kısmının çıkması. Benim gözüme hitap etmedi ama siz beğeniyorsanız problem yok.

Loco Translate kullanarak temanızı Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Belli ki temanızın Türkçe desteği yok.
Arama konusu için de Ajax Search Pro edinebilirsiniz.(Reklam amaçlı değil kullanıyorum) Bu ücretli bir eklenti ama 9 $'a alabileceğiniz çok iyi bir eklentidir. Ayrıca 1 yıllık satın aldığınızda 3 ay da kendisi hediye ediyor. Bütçeniz yoksa ücretsiz versiyonunu kullanarak kodunu düzenleyebilirsiniz ama bu zamanınızı alır. Eklenti ile ses doyası da ekleyebilirsiniz veyahut makalenin sonuna Gutenberg'den ( 5.4'ye default olarak gelen yazı düzenleyici) makalenizin sonuna ses oynatıcı ekleyebilirsiniz. Ayrıca gördüğüm bir başka şey de arama butonunun yanındaki menü butonuna basıldığında yine hakkında kısmının çıkması. Benim gözüme hitap etmedi ama siz beğeniyorsanız problem yok.
Evet ya o hakkında menüsünü kaldırmam lazım kötü duruyor.
Önerileriniz için teşekkür ederim hemen araştırıcam dediklerinizi.

Geri
Yukarı