Wordpress ile Kaliteli WEB Sitesi Kurma

Eğer illaki açmak istiyorum diyorsanız hosting için önerdiğim şirket nexsoft.com.tr bu sitedir. Daha önce çok projem barındı. Fiyatı da uygun kalitesi de on numara. +ref

artık seo denen şey, çok basitleşti hızlı olan işi götürüyor, örnek veriyorum sitenin kesinlikle 0.3 sn den hızlı açılması gerekmekte ben senin temanın hız skorunu beğenemedim örnek veriyorum. Film izle
hız skoruna bi bak derim, şu aracı kullanarak; PageSpeed Insights
testler yap, masaüstü performansın olabildiğinde 85 90 üstü olsun ozaman zaten seonun yarısını halletmiş olursun.

Biraz daha yardımcı olayım illa bu tema diyorsan cloudflare diye bir sistem var ve cache ekletnileri bunları kullan 0.7 sn olan hızı 0.3 lere bu araçlarla düşürebilirsiniz.

Hosting seçimi çok önemlidir, çünkü kendi sunucunuz olmadığı süre boyunca bütün işlemlerinizi şirket yapmak zorunda eğer wordpress için gerekli optimize ayarlarının yapılmadığı bir şirket seçerseniz üzülebilirsiniz.

Veridyen şirketi pazara çok hızlı giriş yaptı ve bayağı beğeni topladı diyebiliriz. Wordpress kuracağınız için size iyi yardımcı olup, verdikleri ücretsiz SSL hizmeti ile rakiplerden bir adım önde olabilirsiniz.

Birde ilerleme olayı mevcut, girecek olduğunuz alan çok fazla site barındırıyor ve çok fazla rakibiniz var. Bu yüzden güncellik ve dil çok önemli olacak, kendinizi bir ay boyunca bir deneyiniz, baktınız birşeyler yapıyorsunuz bir üst düzeye geçersiniz.

Tema konusunda arkadaşların dediği gibi ücretli tema için erken olabilir. Onun yerine ücretsiz premium (ionMag) değerinde birşeyler bulabilirsiniz zaten ilk başlarda sizin için önemli olan link yapısı olacak ve tema değişime karar verirseniz geçiş sıkıntı olmayacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı