WordPress index.php sadece PHP kodu gösteriyor

ugurglty

Femtopat
Arkadaşlar, WordPress'e Google Analytics kodunu ekleyecektim ama index.php dosyasını açtığım zaman sadece PHP kodları var yani klasik HTML sayfası gibi head ya da body gibi kodlar yok. Yanlış bir yere bakıyor olabilir miyim? WordPress'i localhostta çalıştırıyorum.

Dosya Ekleri

• wordpre4ss.PNG
    wordpre4ss.PNG
    37,6 KB · Görüntüleme: 93
Hocam header.php dosyanında head kodlarını gördüm. Ama bütün siteyi oluşturan kodların olduğu dosya vardı diye hatırlıyorum. Son olarak Google analytics localhostta çalışır mı?
Bütün siteyi oluşturan kodları pek anlayamadım ek olarak Google Analythics'in localhostta çalışabileceğini zannetmiyorum çalışsa bile ne için kullanacaksınız ki?

Bütün siteyi oluşturan kodları pek anlayamadım ek olarak Google Analythics'in localhostta çalışabileceğini zannetmiyorum çalışsa bile ne için kullanacaksınız ki?
Bütün siteyi oluşturan kodlardan kastım normal bir html sayfası yani html head body kodlarından oluşan sayfa . Mesela ben siteden slideri kaldırmak istiyorum o kodları silicem onun gibi .

Bütün siteyi oluşturan kodlardan kastım normal bir html sayfası yani html head body kodlarından oluşan sayfa . Mesela ben siteden slideri kaldırmak istiyorum o kodları silicem onun gibi .
Wordpress'in sayfa düzeni dediğiniz şeye müsade etmiyor eğer anasayfa da bir slider varsa bunu front-page.php veya index.php'den sileceksiniz, eğer hakkımızda gibi sayfalardan silmek istiyorsanız page.php'den sileceksiniz. Umarım doğru anlamışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı