Wordpress sitesinde ait olmayan reklamlar çıkıyor

solanteirrita

Hectopat
Merhaba, ben kodlama pek bilmiyorum bu yüzden bir wordpress sitesi kurup internetten de telif hakları çekilmiş premium bir tema indirip kurdum. Sanıyorum temada virüs var ve sitemde pop-up reklamları gösteriliyor. Bu reklamları nasıl yokedeceğim?

Not: Site adult içerikli bir site fakat ben hiç bir reklam eklemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Adblock ile ve Adblock'suz reklam çıkmadı.
AdBlock çalışırken engellediği reklamlar kısmında gözüküyor ben 2 tane görüyorum ve adblock kapatıp oraya buraya tıkladığımda da çıkıyor reklam

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    1,7 KB · Görüntüleme: 48
Yazılımların reklam diye gösterdikleri sadece Google Etiket Yöneticisi ve Wordpress İstatistikler. Muhtemelen sizin bilgisayarınızda olan bir sorundan dolayı karşınıza reklam çıkıyor.
Aslında evet bakın bazen durduk yere google chrome'dan bir sekme açılıyor. Reklamlarla dolu bi instertial sayfası Earn money on short links. Make short links and earn the biggest money - Shorte.st links < bu siteden geliyor.
Ekran videosu çekip bize atar mısın?
Atacağım. ama anlık oluyor nasıl çekebilirim ki

Reklamlar temana bağlı olabilir temanın kaynak kodlarını incele ve hangi reklamların olduğunu o kaynak kodlarından karşılaştır, o şekilde problemini çözebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı