WordPress Sürümü Nasıl Düşürülür?

Sorako

Hectopat
WordPress sürümüm 5.3.2 bunu 5.1.0 veya 5.2.0 yapmam gerekiyor. Çünkü temama güncelleme gelmedi 5.1.0 ve 5.2.0'ı destekliyor. Biraz araştırdım ve eklenti buldum. Eklentiyi kuruyoruz istediğimiz sürümü yazıyoruz ve o sürümü istediğimiz gibi ayarlıyor fakat ayarlarken bu girdiğimiz sürümü WordPress'in orijinal sitesinden indiriyor. WordPress bu sürümleri kendi sitesinden kaldırmış ve eklenti bu sürüm dosyasını indiremiyor ve kuramıyor. Ben bu sürümü aşağıya nasıl çekebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bu işlemlerden önce tüm dosyalarınızı ve veritabanınızı yedeklemeyi unutmayın lütfen bu çok önemli;

1. Tüm eklentilerinizi deaktif edin
  2. Wordpress oturumunuzdan çıkış yapın
  3. FTP ile sunucuya bağlanıp wp-admin ve wp'includes dosyalarını silin
  4. Sildiğiniz bu dosyaları geçmek istediğiniz Wordpress versiyonundan alın
  5. Giriş yaptığınizda sizden DB update isteyecektir, tuşa basın ve DB update yapın
Bu adımlar sonrası versiyonun değişmiş olması gerekir.

Kolay gelsin.

.XML yedeğini ve full backup alıp daha sonra eski sürüm kurduğunuz WP'ye içer aktarın.

en sağlıklı ve en mantıklı arkadaşımızın bahsettiği gibi olacaktır elle kendin ve manuel yapmak her zaman daha sağlıklıdır eklentiler bazen problem çıkarabilir size.

DC verme imkanınız var mı? Sorunumu çözemiyorum daha ayrıntılı şeyler sormak için @cool @umutgur
.XML yedeğini ve full backup alıp daha sonra eski sürüm kurduğunuz WP'ye içer aktarın.
.xml ve backup nasıl alabilirim? Ayrıntı verebilir misiniz?
Backup almak bu şekilde mi ? cPanel'den Site Yedeğini Almak ve Geri Yüklemek | Webmaster.Kitchen
@umutgur Söylediğiniz bütün talimatları yaptım ''The site is experiencing technical difficulties.'' bu hatayı alıyorum siteye ulaşamıyorum.
Siteyi en baştan tek tek yapmaya razıyım. Nasıl bu sürümün üzerine kurabilirim siteyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı