WordPress'te dosya yükleme limitini 2 MB'den 64 Byte'a düşürdükten sonra eski haline getirilemiyor

aliiong

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, fotoğraf video gibi dosyalar yüklediğimiz Media kısmının dosya yükleme limitini 2 MB'den 64 bayta düşürdüm. PHP.ini dosyasından tekrar yükseltmeye, geri almaya çalışıyorum ama olmuyor. Bu sorunla daha önce karşılaşan oldu mu acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-25 003053.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-25 003053.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 7
Localde mi çalışıyorsun?
Apache web Server'ı yeniden başlat.

Hayır hocam. Localde değil. Bu arada şu anki panele yüklemeye çalıştığım eklentiyi daha önce localde çalıştığım site için kolayca kurmuştum. Ama şu an sunucudayım cPanel üzerinden erişim yapıyorum PHP. İni dosyasına. Ve her şeyi olması gerektiği gibi, yani önceden 2MB olarak belirlenen 'upload_max_size' satırını (ki bu varsayılan olarak ayarlıymış) değiştirip 64 MB yaptım. Ve sonuç yukarıda görselde paylaştığım gibi, 64 bayta düştü. Şu an resim bile yüklenmiyor.

Hayır hocam. Localde değil. Bu arada şu anki panele yüklemeye çalıştığım eklentiyi daha önce localde çalıştığım site için kolayca kurmuştum. Ama şu an sunucudayım cPanel üzerinden erişim yapıyorum PHP. İni dosyasına. Ve her şeyi olması gerektiği gibi, yani önceden 2MB olarak belirlenen 'upload_max_size' satırını (ki bu varsayılan olarak ayarlıymış) değiştirip 64 MB yaptım. Ve sonuç yukarıda görselde paylaştığım gibi, 64 bayta düştü. Şu an resim bile yüklenmiyor.
Ve aynı kod satırını 128 MB yapıyorum yine değişmiyor. 2 MB olarak ayarlıyorum yine aynı 64 bayt. Uyuz etti beni.

Çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz. Çözüm:
upload_max_size satırında post_max_size satırına göre daha küçük alan belirlemeliymişiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı