Word'ün kendi kendine açılması

Eki Görüntüle 315590Eki Görüntüle 315590 Demek istediğim yer burası doğru anladınız değil mi ? Tekrar bir bakın.Yine kapalıysa herhangi bir fikrim yok.
Evet baktım, yinede teşekkürler.
CCleaner ile araçlardan başlangıca gidip ilk önce açıksa devre dışı bırakıp silin. Aynı şey bende Program olarak gözüküyordu ve CCleaner ile temizledim. Hemen indirip silin. Ayrıca orada tanımadığınız uygulamalar varsada silin.
Müsait zamanda bakacağım, teşekkürler.

Evet baktım, yinede teşekkürler.

Müsait zamanda bakacağım, teşekkürler.
Yanlış olmasın diye bir daha yazıyorum, büyük ihtimal son düzenlemeyi görmediniz. Efendim sakın bilindik uygulamaları silmeyin. Tanımadığınız uygulamaları devre dışı bırakıp silin. Başınıza dert açmayalım.

Yanlış olmasın diye bir daha yazıyorum, büyük ihtimal son düzenlemeyi görmediniz. Efendim sakın bilindik uygulamaları silmeyin. Tanımadığınız uygulamaları devre dışı bırakıp silin. Başınıza dert açmayalım.
Evet görmemişim, orada tanımadığım program yok, 8-9 tane program var zaten, 3 tanesi aktif, diğerleri devre dışı. Update atmıştım ondan sonra başlamıştı, ondanda olabilir bence.
Olmadı şimdi...
O IOBit programını kaldır öyle gel :)
nasıl yani?

Ahahaha :D neden ? Bana kalırsa gayette kullanışlı bir program. Üstelik inidirmeden önce LOL oynayamıyordum ama şuan rahat bir biçimde açabiliyorum ?
Çöp programlar kategorisinde değerlendiriyoruz Iobit ürünlerini. Zamanında MalwareBytes veritabanını çalıp mahkemelik olduktan sonra uygulama ismini değiştirmiştir. BitDefender veritabanını kullansa da günümüzdeki zararlıları sadece veritabanı ile engelleyemezsin.

Bilgisayar bakımı için de kullanmayın, sisteme yarardan çok zarar sağlar.

Bilindik kaliteli güvenlik araçları kullanın. Ücretli olarak Avira, BitDefender, Kaspersky, Norton gibi.
:) Eskiden kullandığım bir programdı ve bildiğin bilgisayarın içine ediyordu tabiri caizse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı