Word'ün kendi kendine açılması

Bu arada bahsettiğim sıkıntı bana sorun çıkarmıyor, ben sadece ciddi bir virüs olabilir diye şüphe ettim. Bilgisayara başka zararlar verebilir falan diye. Update'den önce yoktu. Ondanda olabilir,bilemedim. Diyorsanız öyle zarar verici virüsten falan değildir, bilgisayarı restart edince kapatırım sorun olmaz :D

Yorumunuz için teşekkürler fakat bahsettiğiniz AntiVirüsler kaliteli sistem ve 4GB+ ve üstü ram gerektirir.Malasef onları yükleyemedim.
Efendim Kaspersky yükleyin. O fazla işlemci, GPU kullanmıyor. 4 GB GTX 840M ekran kartlı bilgisayarımda kullandım ve birkaç ek program ile GTA 5'te 60 FPS Sabit aldım.

Bu arada bahsettiğim sıkıntı bana sorun çıkarmıyor, ben sadece ciddi bir virüs olabilir diye şüphe ettim. Bilgisayara başka zararlar verebilir falan diye. Update'den önce yoktu. Ondanda olabilir,bilemedim. Diyorsanız öyle zarar verici virüsten falan değildir, bilgisayarı restart edince kapatırım sorun olmaz :D
Word diyip geçmeyin. Ben de aman nolcak diye Kaspersky'i tekrar yüklememiştim ve alışveriş ekranında mouse'u hareket ettirmişti karşı taraftan adam.
Ne işime yarayacak bilmiyorum fakat tamam Sadece denemelik olarak merak ettim ve ''HERKEZ'' öneriyor anlamadım gitti ya.
Ben de neyi anlamadığınızı anlamadım. Virüsü hafife alıyorsanız zorla indirin diyen yok efendim.

@Hreytos Bilgisayarınızda virüs olmasına karşın tarama yapmanızı öneriyoruz.
@102035 Basit bir RAT virüsüdür o.
Bilgisayarınıza RAT virüsü girdiği anda giren adam sizi uzaktan izler. Masaüstü görüntünüz pc nize sızan adamın önündedir ...
+ şifrelerinizi çalabilir ( msn ,ıcq ,yahoo , kredi kartı , aklınıza gelebilecek her türlü şifre )
+ kamera açıp , sizi izliyebilir .
+ microfonu açıp , sesinizi ve tüm konuşmaları , dinliyebilir .
+ mause ,klavye kontrolünü eline geçirir.
+ istediği dosyayı siler , upload - download eder ...
+ web browser ınızı kontrol edebilir .
+ sürücüleri formatlıya bilir.
+ hatta sizin erişimizi kısıtlayıp, admin yetkisine kendisi erişebilir.
RAT virüsü Lamer işidir ancak bunların 'çoğunu' yapabilir. Yani sonuç olarak evet, tehlikeli olabilir sonuçta açılan boş bir Word sayfası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı