Work and study ne kadar?

1pc

Hectopat
Şu an 16 yaşımdayım ve yabancı bir ülkeye gitmeyi farklı kültürleri tatmayı aşırı istiyorum. Şu an dil bölümü okuyorum, 18 yaşıma gelince work and study ya da work and travel yapmak istiyorum. Sizce iyi olur mu? Bilet ücretini falan biz mi veriyoruz karlı mıdır? Bir de ailem kesin sen daha küçüksün sen kendine bakamazsın deyip izin vermeyecekler. Sizce zamanı gelince ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 16 yaşımdayım ve yabancı bir ülkeye gitmeyi farklı kültürleri tatmayı aşırı istiyorum. Şu an dil bölümü okuyorum, 18 yaşıma gelince work and study ya da work and travel yapmak istiyorum. Sizce iyi olur mu? Bilet ücretini falan biz mi veriyoruz karlı mıdır? Bir de ailem kesin sen daha küçüksün sen kendine bakamazsın deyip izin vermeyecekler. Sizce zamanı gelince ne yapmalıyım?

Hocam work and study i bilmiyorum work and travel üniversitede ve 3 4 ay sadece şu an gitme şansınız diliniz iyiyse dil sınavlarına girip TOEFL ielfl gibi iyi sonuçlar alırsanız collegelere kayıt yaptırıyorsunuz yıllık 20-30 bin falan dolar ortalama yurtlarda kalıyorsunuz devlet size part time çalışma hakkida veriyor work and travel ise biraz farklı genelde gidenler ya iltica ediyor durmak için ya da Amerika vatandaşı biri ile evleniyor 30-40 yaşında kalmak için eğer temelli kalmak istiyorsaniz ve paranız varsa collegelere kayıt yaptırın derim.

Hocam work and study i bilmiyorum work and travel üniversitede ve 3 4 ay sadece şu an gitme şansınız diliniz iyiyse dil sınavlarına girip TOEFL ielfl gibi iyi sonuçlar alırsanız collegelere kayıt yaptırıyorsunuz yıllık 20-30 bin falan dolar ortalama yurtlarda kalıyorsunuz devlet size part time çalışma hakkida veriyor work and travel ise biraz farklı genelde gidenler ya iltica ediyor durmak için ya da Amerika vatandaşı biri ile evleniyor 30-40 yaşında kalmak için eğer temelli kalmak istiyorsaniz ve paranız varsa collegelere kayıt yaptırın derim.

Bu işte yattı 20-30 bin asla toparlayamam yıllık gelirimiz bile değil peki iltica yapmak kaç tutar?

Bu işte yattı 20-30 bin asla toparlayamam yıllık gelirimiz bile değil peki iltica yapmak kaç tutar?

İltica paralı değil ama sorunlu süreç tavsiye etmiyorum kaçak durumuna dusuyorsunuz illegal immirtaiondan ceza yeme riski var. Can güvenliğim yok vs vs. deyip kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Work and travel temelli yerleşme amacli bir program değil işinize yarar mı yarar ama ana amacı yazın işçi açığını kapamak. Bana kalırsa durumunuz iyi değilse lisans okumak ücretsiz ülkeler var zor oluyor okumak ama üstesinden gelirseniz iş buluyosunuz bu ülkelere misal Almanya. Ek olarak sayısal okursanız orada iş bulmama şansınız yok gibi bir şey çünkü yurt dışında çok tembel bir nesil var ve genelde kolay uniler tercih ediliyor.

Kalıcı ve ucuza ana dili İngilizce olan iyi bir ülkeye gidemiyor muyuz ya? 🥺

Kalıcı ve ucuza ana dili İngilizce olan iyi bir ülkeye gidemiyor muyuz ya? 🥺

Hocam en ucuz yöntem oranın vatandaşı ile evlenmek. Lisans eğitimleri pek pahalı olmaz ama sonrasında vize vermek için bankada paranızın olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı