Work and Travel ile Amerika'ya gidip kalmak

Bu arada Amerika'da tek adam rejmi yok hatırlatırım sadece süreç yavaşlar öyle bir güç ayrılığı ile 20.000.000 kaçağı deport edemezler çünkü buna Amerika'nın gücü yetmez .d
DeSantis'in Florida'da yeni uyguladigi kanunlari arastirabilirsin. Trump zamaninda bile kacak calismak zordu milyonlarcasi geri dondu. DeSantis gibi bir Fasisti hayal bile edemezsin. Amerika'nin gucu yetmeyecegi bir sey yok hafife alma.

Desantis'in Florida'da yeni uyguladigi kanunlari arastirabilirsin. Trump zamaninda bile kacak calismak zordu milyonlarcasi geri dondu. Desantis gibi bir fasisti hayal bile edemezsin. Amerika'nin gucu yetmeyecegi bir şey yok hafife alma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Amerika'dayim oyle gelip Work and Travel ile kalirsan hicbir sey yapamazsin. Sen saniyor musun ki sana verdikleri SSN ile 6-7 sene dayanabileceksin? Amerika'nin butun eyaletlerini falan da gezemezsin cunku kacak calismak zorunda olacagin icin oturdugun eyalette kalirsin. Sana en cok Turklerin yasadigi eyaletten, New Jersey'den ornek verelim sinirdan gelen butun adamlar yigildi bu buyuk eyaletlere, sehirlere ve hepsi o "Dishwasher" isi icin siraya girmis durumdalar. NJ'de 1 oda apartman en kotu $2000 bir oda kiralamak icin de minimum $1000 vermen lazim. Senin bu saydigin islerde sen ayda $2000, hatta bazi aylar onu bile kazanamazsin, ingilizcen dahi yok. Ben normalde bardaga hep dolu tarafindan bakan biriyimdir ama senin yazdiklarin sadece hayal.
Hocam peki öneriniz nedir? Nasıl yerleşme izni alabiliriz? Ne adımlar uygulanmalı? Mesela şu SSN J1 falan hiçbir şey anlamadım bunlardan.

Hocam peki öneriniz nedir? Nasıl yerleşme izni alabiliriz? Ne adımlar uygulanmalı? Mesela şu SSN J1 falan hiçbir şey anlamadım bunlardan.

En baştaki vidolara bir göz at az çok fikrin olacak bu arada bu yolu bende önermiyorum W.A.T'den sonra kalmayı herkes kendine uygun yolu seçsin kimi sponsor bulur gider kimi parası vardır yatırımcı olarak gider kim kaçak gider gider oğlu gider, araştır dostum.

En baştaki vidolara bir göz at az çok fikrin olacak bu arada bu yolu bende önermiyorum W.A.T'den sonra kalmayı herkes kendine uygun yolu seçsin kimi sponsor bulur gider kimi parası vardır yatırımcı olarak gider kim kaçak gider gider oğlu gider, araştır dostum.

Şahsen ben olabildiğine usülüyle yapmak istiyorum ama tam olarak nasıl olacak bir fikrim yok. Özetleme şansınız varsa bu yolları çok memnun olurum.

Şahsen ben olabildiğine usülüyle yapmak istiyorum ama tam olarak nasıl olacak bir fikrim yok. Özetleme şansınız varsa bu yolları çok memnun olurum.

Yani hocam üstün körü olarak bakarsak bu videoyu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Greencard ile gelmek, Yuksek lisans ile gelmek, bir sponsor ile gelmek ya da yatirimci vizesi ile insan gibi gelmeni oneririm. Dil okuluyla gelip kacak calisanlarin bir gelecegi yok oyle bir gun o iste, bir gun obur iste. Hayat standartlarini yukseltmek icin gidiyor insanlar yarinini gormedigi gunluk islerde calisarak, youtube da video cekerek degil.

Greencard ile gelmek, Yuksek lisans ile gelmek, bir sponsor ile gelmek ya da yatirimci vizesi ile insan gibi gelmeni oneririm. Dil okuluyla gelip kacak calisanlarin bir gelecegi yok oyle bir gun o iste, bir gun obur iste. Hayat standartlarini yukseltmek icin gidiyor insanlar yarinini gormedigi gunluk islerde calisarak, youtube da video cekerek degil.
Ben de dil öğrencisiyim. Muhtemelen tercümanlık okuyacağım. Dil okulu ile bir çalışma izni alma şansım yok mu? Mesela Erasmus vb birşeyle gelip 3 5 ay çalışsam? Dandik işlerde elbet.

Ben de dil öğrencisiyim. Muhtemelen tercümanlık okuyacağım. Dil okulu ile bir çalışma izni alma şansım yok mu? Mesela Erasmus vb bir şeyle gelip 3 5 ay çalışsam? Dandik işlerde elbet.

Dil okulunun kafetaryasında haftalık 8-10 saat çalışma izni verebiliyor BAZI okullar ama bu senin yiceğine içiceğine bile yetmez.

3-4 ay geleyim para mı kazanayım hem ufaktan dilimi yapayım gidiyim diyorsan Work and Travel'ı bi araştır derim.

Şu malum gerçek anlamıyla boş arkadaşı dinlememeni tavsiye ederim. Konuyla ilgili çok güzel bir video bırakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı