World of Tanks Grafik Evrimi (2011-2018)

BreWerS

Kilopat
Oyunu 4 seneden beri oynamaktayım. Grafik bakımından oyun çok gelişti. Top sesleri, HD haritalar, HD tanklar, fizikler ve dahası... Oynamayan varsa tavsiye ederim çok güzel MMO oyunudur. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu 2011 yılından 2016 sonlarına kadar oynadım. Çok iyi oyun. Ama 2016'dan sonra bıraktım. Hem oyun için yeterli zamanım olmadığı için, hem de birazcık ara verince tekrar adapte olmak biraz zor oluyor. Şu an ara sıra girip, topçu ile oynuyorum.

Grafik ve oyun motoru olarak da ilk hali ile şu anki hali arasında çok fark var. Ama ilk hali de sonraki hali de kendi içinde çok zevkli idi.

Oyunu 2011 yılından 2016 sonlarına kadar oynadım. Çok iyi oyun. Ama 2016'dan sonra bıraktım. Hem oyun için yeterli zamanım olmadığı için, hem de birazcık ara verince tekrar adapte olmak biraz zor oluyor. Şu an ara sıra girip, topçu ile oynuyorum.

Grafik ve oyun motoru olarak da ilk hali ile şu anki hali arasında çok fark var. Ama ilk hali de sonraki hali de kendi içinde çok zevkli idi.
Hocam ben 2012 gibi falan başlamıştım bu oyuna sonrasında oyunu bilmediğim için çabucak ölüyordum ve bu durum oyundan soğutmuştu beni. WoT Blitz'in telefona çıktığını görünce tekrar başladım ve blitz'de baya bir tecrübe edindim sonra normal wot ile çok fark olmadığını görünce baya bir zevk almıştım. Oyunda para kasmadan ilerlemek yeni oyuncular için çok zor. :)

2014 de oynamışım GeForce NOW'la gireyim dedim hesabım olduğunu fark ettim, o küçük yaşımda bu oyunu nasıl oynamışım anlamadım. Ama gerçekten kaliteli bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı