World of Tanks mı War Thunder mı?

Chrysler GF'yi bilmiyorsunuz herhalde, Premium hesap ve tanksız oynamayı denediniz mi?
GF güçlü bir tank değil. Sadece ön zırhı iyi. Geri kalan özellikleri 5 para etmez. T-34 ondan kat ve kat üstündür.

İyi bir Löwe veya T-34 oyuncusu, GF'den daha büyük bela olabiliyor. Şu ana kadar oyuna toplasanız 200₺ anca harcamışımdır. Onun haricinde tüm altın gelirimi klan savaşlarından elde ettim.

Bir klana girene kadar KV-1 ile para kasıyordum. KV-1 ile 3-4 tane seviye 10 tank açmıştım. Yani denedim.

Chrysler GF'yi unuttunuz herhalde, Premium hesap ve tanksız oynamayı denediniz mi?
Oyunda altın harici bi özel para birimi daha var tahvil (bond) diye geçer. Bu para birimini gerçek parayla alamıyorsun. Belli başlı etkinliklerden kazanıyorsun, kısaca kazanmak için oyunu epey oynamak gerekiyor ve bu para birimiyle özel donanımlar, premium tankları bedavaya alabiliyorsun. Premium tank sadece gerçek para ile satın alınmıyor. Birçok yolu var sadece aktif olarak oynamak gerekiyor. Oyun neden P2W şimdi onu anlamış değilim?

Kabul ediyorum oyundaki bazı şeyler çok dengesiz olabiliyor. Bu tür şeyler çokta eleştiri alıyor ama oyunun P2W olduğu anlamına gelmez bu sebepler.. Chrysler GF dediğiniz tankın bir zırhı oldukça iyi, top performansı sıkıntı bi alet.

GF güçlü bir tank değil. Sadece ön zırhı iyi. Geri kalan özellikleri 5 para etmez. T-34 ondan kat ve kat üstündür.

İyi bir Löwe veya T-34 oyuncusu, GF'den daha büyük bela olabiliyor. Şu ana kadar oyuna toplasanız 200₺ anca harcamışımdır. Onun haricinde tüm altın gelirimi klan savaşlarından elde ettim.

Bir klana girene kadar KV-1 ile para kasıyordum. KV-1 ile 3-4 tane seviye 10 tank açmıştım. Yani denedim.
O iki aracın da Premium olmasına üzülüyorum, Pre olmayan bir tank söylerseniz sözümü geri çekeceğim.

İki oyunu da oynamışlığım var. Kesinlikle War Thunder derim. Tankların can barlarının olması bana çok mantıksız geliyor ve benim tarzım değil.

İki oyunda da A13 Mk.II---Cruiser Mk.IV (ikiside aynı tank), kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı