World of Tanks veya War Thunder

Spantsi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba

World of Tanks ile War Thunder ilgimi çok çekiyor. Öncesinde ikisinde oynamışlığım var lakin şu sıralar kararsız kaldım biliyorum ikisi de benzer olsa da bariz farkları olabiliyor. Lakin özellikle pay to Win meselesi olsun oyuncu desteği olsun ekonomik olarak durumu olsun fikriniz almak istedim. Sizce hangisi daha iyidir? Bir de War Thunder'da ödeme ile ilgili bazı sorunlar varmış.

Ek olarak bu iki oyuna benzer Online ya da offline oyun önerisi olan olursa da çok sevinirim.

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
World of Tanks'ı 50 saat, War Thunder'ı 750 saat oynamış biri olarak şunu söyleyeyim:

Masa oyunlarına yakın bir strateji istiyorsanız WoT daha mantıklı, eğer gerçekcilik istiyorsanız War Thunder çok daha iyi.

WoT'da Pay2Win olduğunu düşünüyorum. Ücretli mermiler, tanklar vb.

War Thunder'a gelirsek bazı tanklar ve ciddi kamuflaj sağlayan çalılar para harcanmadan alınamıyor. Ancak burada önemli olan sizin ne kadar iyi olduğunuz; kendi tankınız ve düşman tankını ne kadar iyi tanıdığınız, haritaya göre kurduğunuz strateji. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz.

Ödeme anlamında War Thunder da sorunlar olduğunu okudum bazı yerlerde onaylanmadı durumu olarak bilginiz var mı?

Ödeme anlamında War Thunder da sorunlar olduğunu okudum bazı yerlerde onaylanmadı durumu olarak bilginiz var mı?
War Thunder'a hiç para yatırmadım ve Reddit r/WarThunder'da olmama rağmen ödeme sorunu duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı