World of Tanks nasıl bir oyundur?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu dün indirdim, bugün de güncelleme gelmiş daha oynayamadım. Şimdi 2 tane sorum var oyunu aldığıma pişman olur muyum? Eğer olmazsam oyun hakkında biraz tavsiye verir misiniz taktik bakımından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga Wot zor bir oyundur , eşleştirme sistemi sıkıntılı , onun yerine sana sana telden de oynayabileceğin Wot blitz öneririm , hem oyunda serverlardan dolayı ping sorunu var.

Aga WoT zor bir oyundur, eşleştirme sistemi sıkıntılı, onun yerine sana sana telden de oynayabileceğin WoT Blitz öneririm, hem oyunda serverlardan dolayı ping sorunu var.

Telefonumun depolama alanı hiç yok neredeyse o yüzden oraya büyük ihtimalle yükleyemem ama PC için de Blitz versiyonunu indirebiliyorum sanırım.

Arkadaşlar oyunu dün indirdim, bugün de güncelleme gelmiş daha oynayamadım. Şimdi 2 tane sorum var oyunu aldığıma pişman olur muyum? Eğer olmazsam oyun hakkında biraz tavsiye verir misiniz taktik bakımından?
Bu arada oyuna başlarsan ıs4 , e100 ve ingiliz ağır tank ağaçlarını eş zamanlı gitmeni öneririm.

Telefonumun depolama alanı hiç yok neredeyse o yüzden oraya büyük ihtimalle yükleyemem ama PC için de Blitz versiyonunu indirebiliyorum sanırım.
Aynen birçok platformdan indirebiliyorsun.

Bu arada wot pc de oynayacaksanız önce blitz denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı