World of Tanks oynanır mı?

Eğlence arıyorsan WOT'a, gerçekçilik arıyorsan War Thunder'a yönel.
WOT'ta ne alırsan al parasını hak edecektir, WT gibi kazık değil.
War Thunder nasıl gerçekci abi? Adam Tankın saçma sapan yerine sıkıyor Tank patlıyor. Hitbox'una sıkmıyorum Tankın, tanka vurmuşum gibi gösteriyor. Oyunun Hasar Gösterme ekranında kullandığım takın mermisi ile deldiğini gösteren yere sıkıyorum delmiyor. Daha sayamadığım onlarca şey. Ben mi yanlış yapıyorum?
Cümle düzenlenmiş. Hata yapmak değil hatayı kabullenmemek sorun.
"Cümle düzenlenmiş" derken? İlk yazdığım cümle zaten "P2W olduğunu düşünmüyorum" idi. Siz yazdıktan sonra kafam karıştı "P2W düşünüyorum" diye düzeltmişim, şimdi tekrar düzelttim. Hatam olsa kabullenirim zaten. Bunca yıldır forumdayım, bir hatam olunca her zaman kabullenirim.

2016 dan beri her yıl 5-6 ay oynayıp sıkılan birisiyim. Oyunun P2W olduğunu düşünmüyorum. Oynamasını bilen para ödemeden de çok rahat oynayabiliyor. Oyunda premium tankların avantajları elbette var fakat daha çok ekstra para kazanmak için tercih ediliyor. Yoksa kill için premium tank alacağıma KV-2 alır tek atar geçerim. Benim 3 tane premium tankım var. Hepsiyle de kill alayım diye oynamıyorum. Tank neyi yapmamı istiyorsa, hangi tarz ile oynamamı zorluyorsa onunla oynuyorum. (gözcü-ağırtank-orta(destek)-topçu-tank avcısı) Zaten tankın türünü oynamayı becerirseniz asıl o zaman keyif alıyorsunuz. Ayrıca şuana kadar hile görmediğim tek online oyun da bu. WT bilmiyorum ama başlamak istiyorsan eğer en az 3 ayın aşırı acemilikle geçicek.

Olur öyle şeyler.
Elbet olur hocam, yani nasıl olsa oyun. Her oyunda hatalar olur ama yani böyle bir oyunda bu kadar basit hatalar hala nasıl çözümlenememiş ona şaşıyorum. Adminlere zaten dokunmayın, aman keyifleri bozulur paşaların. Yaptıkları pek bir şey yok zaten. WT çok Enteresan bir oyun. Neyse, İyi geceler dilerim herkese.

Elbet olur hocam, yani nasıl olsa oyun. Her oyunda hatalar olur ama yani böyle bir oyunda bu kadar basit hatalar hala nasıl çözümlenememiş ona şaşıyorum. Adminlere zaten dokunmayın, aman keyifleri bozulur paşaların. Yaptıkları pek bir şey yok zaten. WT çok Enteresan bir oyun. Neyse, İyi geceler dilerim herkese.
Mekaniği dâhâ farklı olduğu içindir belki.

WOT'ta mermileri nereye atman gerektiğini ve hangi mermiyi kullanman gerektiğini biliyorsun.
Atıyorum amerikan tankı gördün mü arkasına HE atarsın ama WT tarafı dâhâ karmaşık; mermilerin şarapnel etkisi de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı