World of Tanks Oynanır mı?

😂🤣 En son ne zaman oynadıysanız WoT'u bir daha oynayın bence.

Aylık 1000 maçım var. Toplam 55k maçım var. 9.5K reytinge sahibim. Her gün turnuvalarda altın kasıyorum ve bana birisi çıkıp oyunu öğretmeye çalışıyor. Tebrik ederim seni...

Nickname alabilir miyim hocam? Eğitim odasında 1V1 atmak istiyorum seninle.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    113,2 KB · Görüntüleme: 80
Aylık 1000 maçım var. Toplam 55k maçım var. 9.5K reytinge sahibim. Her gün turnuvalarda altın kasıyorum ve bana birisi çıkıp oyunu öğretmeye çalışıyor. Tebrik ederim seni...

Nickname alabilir miyim hocam? Eğitim odasında 1V1 atmak istiyorum seninle.

Sana oyunu öğretmeye çalışmıyorum, olanı söylüyorum. Senden daha iyi oynuyorum da demedim neyi kanıtlamaya çalışıyorsun güzel dostum :D? Oyun söylediğin gibi 15-1, 14-2 lehte veya aleyhte bitmiyor.

Sana oyunu öğretmeye çalışmıyorum, olanı söylüyorum. Senden daha iyi oynuyorum da demedim neyi kanıtlamaya çalışıyorsun güzel dostum :D? Oyun söylediğin gibi 15-1, 14-2 lehte veya aleyhte bitmiyor.
En son ne zaman oynadıysan dedin ve sana istatistik güncellemesi attım. Altta yazıyor oynadığım son zaman. İstatistiklerimi atmamın sebebi ise ne kadar oyuna hakim olduğumu gör istedim. Hakimim ki böyle birşey söylebiliyorum oyun hakkında. Bana böyle birşey olmadı dersen yalan söylüyorsundur. Çünkü bariz 4-5 maçta bir olağan bir durum. Herkesin gördüğü birşeyin aksini iddia edemezsin. Çevremde bu oyunu sevip deli gibi oynayan arkadaşlarım da var. Aralarından en sakini bile bu nasıl maç deyip küfür ettiği oluyor.

En son ne zaman oynadıysan dedin ve sana istatistik güncellemesi attım. Altta yazıyor oynadığım son zaman. İstatistiklerimi atmamın sebebi ise ne kadar oyuna hakim olduğumu gör istedim. Hakimim ki böyle bir şey söylebiliyorum oyun hakkında. Bana böyle birşey olmadı dersen yalan söylüyorsundur. Çünkü bariz 4-5 maçta bir olağan bir durum. Herkesin gördüğü birşeyin aksini iddia edemezsin.

Bugün 30-40 civarı maç attım. Böyle bir şeye denk gelmedim.

Bugün 30-40 civarı maç attım. Böyle bir şeye denk gelmedim.
Sana böyle karşılaştığım maçların ekran görüntüsünü alıp atacağım.
aklıma geldikçe ekran görüntüsü aldım. hatta maçın ortasında ölüp çıktığım ve ekran görüntüsü almadığım maçlarda var. ve bunların bir çoğu arka arkaya maçlarda oluyor. bunları görmemek için ya kör olmak gerek yada oyunu sadece 2 ateş edip oynuyorun kafasında oynamak gerek.

Dosya Ekleri

• 2022-04-06 (4).png
    2022-04-06 (4).png
    3,4 MB · Görüntüleme: 76
  • 2022-04-06 (3).png
    2022-04-06 (3).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 62
  • 2022-04-06 (1).png
    2022-04-06 (1).png
    3,7 MB · Görüntüleme: 49
  • 2022-04-05 (6).png
    2022-04-05 (6).png
    3,2 MB · Görüntüleme: 55
  • 2022-04-05 (5).png
    2022-04-05 (5).png
    3,9 MB · Görüntüleme: 54
  • 2022-04-05 (4).png
    2022-04-05 (4).png
    3,7 MB · Görüntüleme: 46
  • 2022-04-05 (2).png
    2022-04-05 (2).png
    3,1 MB · Görüntüleme: 36
  • 2022-04-05 (1).png
    2022-04-05 (1).png
    3,5 MB · Görüntüleme: 39
  • 2022-04-06.png
    2022-04-06.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
toplam maçın 26 ve yüzde 80 kazanmışsın. 26 maçta gelmeyen kötü takımların ardarda geleceğine eminim. Bir istisna ile oyunu bana sevdiremezsin. Kurallarına göre oynasan ne olur, oynamasan ne olur önünde oynayan dangoz lapsss diye ölürse.. Bu oyun oynanmaz. Başlamayan arkadaşlara önerim. Başlamasınlar. Story mode oyun oynayın. Online oyun oynanmaz.
Sen habire kaybediyorsun diye biz de oynamayalım istersen :D. Bir de objektif konuşur gibi davranma Story mode oyun oynayın Online oyun oynanmaz yazmışsın. Siz story mode oyun oynayabilirsiniz o zaman bol şans. Ben şahsen online oyun oynamayı tercih ediyorum.
Takımınız değil siz iş yapıyorsanız kazanırsınız zaten örnek maç burada;

Tabi siz şimdi hesapla da dalga geçeceksiniz muhtemelen lakin 2012 den beri oynuyorum 2 hesabımı sattım bu 3. hesabım ha isterseniz sattığım hesapların da Wn8 ortalamalarını yollayabilirim şayet 2200 birisi 1900 de öbürüydü.

Sen habire kaybediyorsun diye biz de oynamayalım istersen :D. Bir de objektif konuşur gibi davranma Story mode oyun oynayın Online oyun oynanmaz yazmışsın. Siz story mode oyun oynayabilirsiniz o zaman bol şans. Ben şahsen online oyun oynamayı tercih ediyorum.
Şu dediklerine katılıyorum da sadece fikrimi dile getirdim. Bu oyunun ızdırap olduğunu söyledim. Bu sadece benim için olsa tek sana oluyor dersin geçersin. Ama tüm bir klan dolusu adam bundan şikayetçi. Replayi neden attığını anlamadım. Zaten en başta belirtmişim. "LEHTE VEYA ALEYHTE" diye.

Şu dediklerine katılıyorum da sadece fikrimi dile getirdim. Bu oyunun ızdırap olduğunu söyledim. Bu sadece benim için olsa tek sana oluyor dersin geçersin. Ama tüm bir klan dolusu adam bundan şikayetçi. Replayi neden attığını anlamadım. Zaten en başta belirtmişim. "LEHTE VEYA ALEYHTE" diye.
Replaydeki amacım oyuna doğrudan etki ettiğiniz zaman siz de bildiğiniz üzere kazanıyorsunuz genelde. Yalan yok evet çok kötü takımlar denk geldiği oluyor daha oyun başından 4 0 geride başladığınız oluyor. Benim burda anlamadığım nokta sizin bi anda Story oyun oynayın Online oyun oynamayın demeniz ve World of Tanks'ı yerin dibine sokmanızdı. Klan savaşlarında vesaire oyunun asıl eğlencesi çıkıyor zaten.

Geri
Yukarı