World of Warcraft`a başlamak

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar,

Bu aralar oyun açlığımı bu oyun ile sonlandırmayı planlıyorum. Biliyorum oyun pay2play temalı bir oyun. Seveceğime emin miyim asıl konu orası. Hayatımda hiç MMORPG oynamadım ve açıkçası sona gelene kadar çok vakit alır gibime geliyor. Bilen arkadaşlardan yol yakından tavsiye istiyorum. İyi akşamlar.

İlk başlarda karakter kasarken sıkılabilir ama oyunu çözdüğün anda benim gibi 4000 saat oynarsın istersen önce deneme sürümünü ya da oyunun eski sürümlerini bedava oyna warmane tavsiye ederim.

İlk başlarda karakter kasarken sıkılabilir ama oyunu çözdüğün anda benim gibi 4000 saat oynarsın istersen önce deneme sürümünü ya da oyunun eski sürümlerini bedava oyna warmane tavsiye ederim.
Hocam küçüklüğümden beri oynamak istediğim bir oyundu,hep saygı duymuşumdur.

Metin2 oynama ama istediğin mmo oyununu oyna gördüğüm en sıkıcı mmo.
Duyduğum kadarıyla parasını çıkartıyor oyun zaten ancak mmo oyunları çok zaman istiyor. Hayatını veriyorsun resmen. O yüzden pek önermiyorum. Çok boş zamanın varsa oyna ama o boş zaman da daha güzel değerlendirilebilir tabii.

Evet oyunda topladığın bazı özel şeyler bunlar sürekli değişiyor onlarla oyun süresi alabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı