World of Warships Tarzi Oyun Onerisi

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Uzun suredir World of Warships oynuyorum ancak merak ettigim bir konu var; acaba World of Warship (55 GB) tarzi buyuk boyutta bir gemi oyunu var mi? Oyunun boyutu ne kadar buyuk olursa o kadar hoslaniyorum :D. Buyuk boyutta tank veya ucak oyunlari dolu zaten. Gerek WOT (Oynadim.) gerek War Thunder (Oynuyorum.) veya World of Warplanes (Oynadim.) olsun ama hic internette World of Warships tarzi buyuk boyutta gemi oyunu goremedim. Acaba World of Warships gibi baska bir oyun yok mu?
@Jira @Silinen üye @BERWAR @JaroxJamaica @CJack60 @Alper0705 @Nazım Paşa @Neko @Frosa @Barış Tolon @Silinen üye

Son düzenleme:
Uzun suredir World of Warships oynuyorum ancak merak ettigim bir konu var; acaba World of Warship (55 GB) tarzi buyuk boyutta bir gemi oyunu var mi? Oyunun boyutu ne kadar buyuk olursa o kadar hoslaniyorum :D. Buyuk boyutta tank veya ucak oyunlari dolu zaten. Gerek WOT (Oynadim.) gerek War Thunder (Oynuyorum.) veya World of Warplanes (Oynadim.) olsun ama hic internette World of Warships tarzi buyuk boyutta gemi oyunu goremedim. Acaba World of Warships gibi baska bir oyun yok mu?
@Jira @Silinen üye @BERWAR @JaroxJamaica @CJack60 @Alper0705 @Nazım Paşa @Neko @Frosa @Barış Tolon @Silinen üye
World Of Warplanes bak dostum uçak dolu dedin ama buda güzel etiketlediğin için teşekkür ederim. :)

Kardeş ne yaptın öyle oyun olur mu ya:)? Bir kere adı var World Of Warships diye:eek:, benzerini görmedim şu an kadar. Ama bildiğim gemi oyunları bunlar:
Ship Simulator, Age Of Sail serisi, Tortuga: Two Treasures, Battleship War. (Bu android içindi galiba ama çok güzel.)
Böyle oyun varsa ben bilmiyorum ama bildiklerim ortada.
Baktım etiketlemişsin boş geçmeyeyim dedim.:D

Ona benzer sadece, Master Of Orion: Conquer The Stars diye bir oyun var. Sanırım buldum, Call Of Duty İnfinite Warfare! Boyutu sadece 60GB. İçinde ise Jackall savaşları var. Tam size göre.

Geri
Yukarı