World of Warships premium zırhlı gemi önerisi

Byrk

Centipat
Daha fazla  
9 veya 8 seviye bir premium zırhlı gemi almak istiyorum 7 tane beğendiğim gemi buldum. Genelde arkadan veya orta taraflardan oynuyorum ve iyi zırha önem veriyorum. Kearsarge, Marco Polo, Pommern, Anhalt, Roma, Borodino, Brandenburg bu gemiler arasından hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yeni başlayan oyuncuysan Pommern seni daha memnun edecektir alışma konusunda. Hatayı diğerlerine göre biraz daha kaldırabilen bir gemi. Hibrit düzen gidersen toplardan daha da verim alabilirsin. Kearsarge aşırı iyi bir gemi değil bence, ben bile daha almadım kömürle :D İnan ki gerek yok. Marco Polo güzel gemidir ancak dediğim gibi Pommern > Marco Polo. Diğerlerinin aşırı olayı yok. 8 seviye zaten, ki kömürle almayacaksan Pommern'i de önermem. Kömürle alabildiğin şeylere para vermezdim ben olsam.

Eğer yeni başlayan oyuncuysan pommern seni daha memnun edecektir alışma konusunda. Hatayı diğerlerine göre biraz daha kaldırabilen bir gemi. Hibrit düzen gidersen toplardan daha da verim alabilirsin. Kearsarge aşırı iyi bir gemi değil bence, ben bile daha almadım kömürle :D inan ki gerek yok. Marco polo güzel ge midir ancak dediğim gibi pommern > marco polo. Diğerlerinin aşırı olayı yok. 8 seviye zaten, ki kömürle almayacaksan Pommern'i de önermem. Kömürle alabildiğin şeylere para vermezdim ben olsam.

Kömürle almayı düşünmüyorum o kadar fazla kömür biriktirecek kadar sabırlı değilim hemen bir şeylere harcarım. Yeni başladım sayılmaz 2 yıldır falan oynuyorum ama çok uzun süre ara vermiştim bir daha başladım şu an İtalyan zırhlı dalından ilerliyorum. Kearsarge çok hoşuma gitti Pommern'e göre artısı veya eksisi nelerdir? Ve şu an 6. seviyedeyim bir anda 3 seviye atlamak zor olur mu?

Kömürle almayı düşünmüyorum o kadar fazla kömür biriktirecek kadar sabırlı değilim hemen bir şeylere harcarım. Yeni başladım sayılmaz 2 yıldır falan oynuyorum ama çok uzun süre ara vermiştim bir daha başladım şu an İtalyan zırhlı dalından ilerliyorum. Kearsarge çok hoşuma gitti Pommern'e göre artısı veya eksisi nelerdir? Ve şu an 6. seviyedeyim bir anda 3 seviye atlamak zor olur mu?
Cogu oyuncu sizin gibi beklemeden yuksek seviyeleri aldigi zaman genelde mac icerisinde ne yapacaklarini bilemiyorlar. Bir anda 3 seviye atlamaniz zorlayacaktir elbette. Hatalar yapacaksiniz, laf yiyeceksiniz ama ogrenirsiniz illaki. Bu ogrenme surecinde de Pommern daha yararli olur. Kearsarge'in eksisi zirhi, toplari, yavasligi ve tecrubeniz yoksa ucaklariyla hicbir sey yapamayacak olmaniz. Pommern bu konuda cok daha iyidir.

Cogu oyuncu sizin gibi beklemeden yuksek seviyeleri aldigi zaman genelde mac icerisinde ne yapacaklarini bilemiyorlar. Bir anda 3 seviye atlamaniz zorlayacaktir elbette. Hatalar yapacaksiniz, laf yiyeceksiniz ama ogrenirsiniz illaki. Bu ogrenme surecinde de Pommern daha yararli olur. Kearsarge'in eksisi zirhi, toplari, yavasligi ve tecrubeniz yoksa ucaklariyla hicbir sey yapamayacak olmaniz. Pommern bu konuda cok daha iyidir.
Çok teşekkürler gemiyi alınca 5-10 maç botlar ile savaşmak bana yararlı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı