World War Z Aftermath 30 TL

Henüz oyunu indirip deneme fırsatım olmadı maalesef. Başka bir sepet daha yapmıştım onları alırken telefon doğrulama istedi (WW Z'de istememişti), parayı da çekmiş ama SMS hiçbir türlü gelmedi. Desteğe bilet açtım bakalım umarım sorun çözülür.

Ben 3 hafta önceki indirimde almıştım(yine 30TL) uzun bir süre bekledikden sonra kod geldi, Steam de kabul etti. Indirip oynamıştım sorunsuz bir şekilde. Steam'a ekleyebildiniz değil mi? Önemli olan o bence, ekliyse sorunsuz şekilde yüklenir bence.

Ben 3 hafta önceki indirimde almıştım(yine 30TL) uzun bir süre bekledikden sonra kod geldi, Steam de kabul etti. Indirip oynamıştım sorunsuz bir şekilde. Steam'a ekleyebildiniz değil mi? Önemli olan o bence, ekliyse sorunsuz şekilde yüklenir bence.

Evet hocam WWZ'de hiçbir sorun yaşamadım. Satın alım başarıyla gerçekleşti, siparişlerimden kodu alıp direkt Steam'de sorunsuz aktif ettim. Maksimum bir dakika sürdü, ama önceki yazdığım olay can sıktı hâlen dönüş olmadı.

Evet hocam Wwz'de hiçbir sorun yaşamadım. Satın alım başarıyla gerçekleşti, siparişlerimden kodu alıp direkt Steam'de sorunsuz aktif ettim. Maksimum bir dakika sürdü, ama önceki yazdığım olay can sıktı hâlen dönüş olmadı.

Anladım. Umarım her şey yoluna girer hocam. Iyi oyunlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı