WP 8.1 İçin En İyi Tarayıcı

• Konuyu başlatan Zemy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 6B

Zemy

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır takip ediyorum Technopat'ı. Konu açıp soru sormak bugüne kısmetmiş.

Wp 8.1 L925 için en ideal ya da iyi internet tarayıcı hangisidir ? Yorumlar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maxthon Browser'ı tavsiye ederim ben. Sade arayüzü ve hızıyla şuan için en etkili tarayıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maxhton Browser iyi ancak UC Browser bence daha iyi, ikisinin de tek sorunu İnternet Explorer tabanını kullanması. Bu tabanı kullanmayan sadece Opera Mini ancak beta olduğu için çok bir şey beklememek lazım.

Opera Mini betadan çıkana kadar UC Browser. Hem resimli şifreleme hemde web sitesi görünü bakımından güzel bir tarayıcı.

Hayır en iyisi Surfy Uc Browser ile hız testi yaptım Surfy 2 saniye, Uc 8 saniyede açtı. Bilmeden konuşmayın.
Asıl sen saçma sapan konuşma sana göre Surfy iyidir bana göre UC Browser, bu bilmeden konuşmak değildir. Biz sadece görüşlerimizi paylaşıyoruz kendi kendinize hava yapmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı