WP mi Android mi?

8.1 güncellemesi nasıl oldu resim atabilir misiniz? birde 399 Tl lik bir telefon dediğiniz üzere o fiyata android alsak telefon kasmaktan mefta olurdu herhalde :D Telefondan memnun musunuz bu arada?
Açıkçası telefonu anneme hediye diye aldık. Üniversiteler tatile gidince vereceğim. Ama önden birinin kullanmayı öğrenip anneme anlatması lazımdı 1 aydır falan kullanıyorum. Öncelikle belirteyim ben öyle telefona günde 10 uygulama kurup 8'ini silen bir insan değilim. Facebook , outlook , Whatsapp ve müzük dinlemek için kullanıyorum telefonu. Kasma yok sadece asphalt 8 oynarken ufak takılmalar oldu. Ama sonuçta 399 liralık telefon. Telefonu windows hesabın ile açtığından Outlook , onedrive'ını telefondada kullanıyorsun. Here maps ayrı bir olay zaten internet olmadan haritan var. Sadece ülkenin haritasını indiriyorsun 400 mb bişeydi. Kısaca ben gayet memnunum ve bu telefonu anneme verince 925 almayı düşünüyorum.

Açıkçası telefonu anneme hediye diye aldık. Üniversiteler tatile gidince vereceğim. Ama önden birinin kullanmayı öğrenip anneme anlatması lazımdı 1 aydır falan kullanıyorum. Öncelikle belirteyim ben öyle telefona günde 10 uygulama kurup 8'ini silen bir insan değilim. Facebook , outlook , Whatsapp ve müzük dinlemek için kullanıyorum telefonu. Kasma yok sadece asphalt 8 oynarken ufak takılmalar oldu. Ama sonuçta 399 liralık telefon. Telefonu windows hesabın ile açtığından Outlook , onedrive'ını telefondada kullanıyorsun. Here maps ayrı bir olay zaten internet olmadan haritan var. Sadece ülkenin haritasını indiriyorsun 400 mb bişeydi. Kısaca ben gayet memnunum ve bu telefonu anneme verince 925 almayı düşünüyorum.
L925 bende düşünüyorum w10 güncellemesi çıkınca bayağı bir güzelleşicek benim görüşüme göre.

WP yazılım olarak stabil.Android yazılım olarak kötü.Donanım olarak Xperia Z3 Compact.

Z3'ün bazılarında yapım hatası var.
Hemen hemen her telefonun ilk parti üretimleri sıkıntılı oluyor. Örneğin Lg g3 mikrofon çatlağı, z serisinde kasa açıklığı ve İphone 6plus bükülmesi.

Beyler Anroid'i karşılaştırırken lütfen Nexus telefonları baz alın.
Bu arada bende şu an Wonder var. Telefonda sonradan şişme gibi bişey yok (Cyanongen mod 9 )
Gayet de stabil. Ha telefonun kendisi direk yavaş zaten ama o ayrı :D

Şahsen benim için düşük bütçeler için WP, 1000 lira civarı ve fazlası için Android.
Düşük bütçe de Motorola Moto G (430 lira) gibi yıldızlar parlasa da, genelde Android sistemli telefonlarda markadan kaynaklı problemler oluyor.

Bu arada telefon almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım
Lumia 630 düşündüm. 512 mb ilerde sıkıntı çıkarırmı çok aklıma takılıyor. Wp lar çok hoşuma gidiyor ama aldıktan sonra pişman olmakdan korkuyorum.

Sizlerin bu konuda ki görüşlerini almak isterim.

Beyler Anroid'i karşılaştırırken lütfen Nexus telefonları baz alın.
Bu arada bende şu an Wonder var. Telefonda sonradan şişme gibi bişey yok (Cyanongen mod 9 )
Gayet de stabil. Ha telefonun kendisi direk yavaş zaten ama o ayrı :D

Şahsen benim için düşük bütçeler için WP, 1000 lira civarı ve fazlası için Android.
Düşük bütçe de Motorola Moto G (430 lira) gibi yıldızlar parlasa da, genelde Android sistemli telefonlarda markadan kaynaklı problemler oluyor.

Bu arada telefon almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım
Lumia 630 düşündüm. 512 mb ilerde sıkıntı çıkarırmı çok aklıma takılıyor. Wp lar çok hoşuma gidiyor ama aldıktan sonra pişman olmakdan korkuyorum.

Sizlerin bu konuda ki görüşlerini almak isterim.
Wp wp wp. 1 gb ramli modellere yonelin. Gerekirse ikibci ellerine bakin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı