Neden mi WP telefonlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Microsoft lumıa'ları bu kadar övmediki sizin kadar ki ismini değiştirdi kardeşim bu ne fanboyluk bende 630 kullanıyorum ama bu kadarda övülecek yanı yok ben ucuz diye aldım 600 lira seviyesindeki iyi telefonlardandı discovery falanda var tabi telefonum hızlı çalışıyor fakat başka hiç bir şeyi yok en başta bir müzik çaları yok adam gibi ben uygulamayıda geçtim en az 3-4 senesi var windows marketin diğer tarafta kendini kanıtlamış 2 tane mağaza varki telefonlarıda gayet kaliteli biraz pahalı olmaları dışında...ülkemizde dahi desteklenmeyen bir platform tam anlamıyla windows market 500 600 liralık telefon alırsan bakılır şuan windows platformu yok amiral gemi arıyosan yanlış yere konu açmışşsın....

Şuan gayet ucuza kısmen güzel android telefonlar alabiliyorsun. Windows Phone keyfinden ucuz değil satamadığı için ucuz.

Asfhalt 8 üzerinden örnek vermek çok sığ oldu. Şimdi android'te olupta Windows Phone da olmayan uygulamaları saymaya başlasam kitap olur.
Uygulama geliştiricilerin bile tenezzül edip destek vermedği bir platformu desteklemek çok gereksiz.

Ben İphone kullanıyorum ve Androidten nefret ederim ama Windows Phone la Andoroid marketini karşılaştırmakda aşırı şaçma oldu ben konudaki ilk mesaja itafen yazdım o karşılaştırmayı.
Kardeşim android telefonların neden pahalı olduğunu bile bilmiyorsun. Android yazılımına yani GOOGLE ye markalar para dökmekten müzdarip, gelmiş bana lumia ucuz diyorsun. Evet haklısın ucuz çünkü kendi işletim sistemini kullanıyor. :)

Bazılarını gerçekten anlayamıyorum. İnsanlar apple'ı performans, oyun, hız bakımından test ediyorlar. iPhone kullananların, gerçekten telefonun özelliklerine baktığınımı düşünüyorsunuz siz? Çevirin bir iphone kullanana sorun özelliklerinemi baktın yoksa sevdiğin için mi aldın diye. İnsanlar o telefonu beğendiklerini için alıyorlar.

Kısaca ; Wp'nin rezil menüsünde elimi gezdireceğime, sizin gözünüzde enayi oluyorsam sonuna kadar iphone.

Microsoft lumıa'ları bu kadar övmediki sizin kadar ki ismini değiştirdi kardeşim bu ne fanboyluk bende 630 kullanıyorum ama bu kadarda övülecek yanı yok ben ucuz diye aldım 600 lira seviyesindeki iyi telefonlardandı discovery falanda var tabi telefonum hızlı çalışıyor fakat başka hiç bir şeyi yok en başta bir müzik çaları yok adam gibi ben uygulamayıda geçtim en az 3-4 senesi var windows marketin diğer tarafta kendini kanıtlamış 2 tane mağaza varki telefonlarıda gayet kaliteli biraz pahalı olmaları dışında...ülkemizde dahi desteklenmeyen bir platform tam anlamıyla windows market 500 600 liralık telefon alırsan bakılır şuan windows platformu yok amiral gemi arıyosan yanlış yere konu açmışşsın....
Arkadasim, ismini neden değiştirdi sence? Hani kaliteli markalar yapar ya. Samsung neden tizen e geçmeye çalışıyor? Windows'da o nedenle Nokia'yı kaldırdı Lumia'yı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadasim, ismini neden değiştirdi sence? Hani kaliteli markalar yapar ya. Samsung neden tizen e geçmeye çalışıyor? Windows'da o nedenle Nokia'yı kaldırdı Lumia'yı değil.
Samsungun Tizen'e geçmeye çalışması isim değişikliği değil tamamiyle androidten farklı bir platforma geçme çabasıdır.

Yakında android denen saçma işletim sistemi kalkacak gibi görünüyor. Yada Google, store'u mıntıka temizliğine sokabilir. Bu ikisinden birinin kesinlikle olacağını tahmin ediyorum.

Samsungun tizene geçmeye çalışması isim değişikliği değil tamamiyle androidten farklı bir platforma geçme çabasıdır.
Microsoft da yazilimi ve donanimi kendi uretmeye caliyor ayni Samsung gibi.

Arkadaşlar 2500 liralık telefonla 300 - 500 liralık telefonları karşılaştırıyorsunuz olacak iş değil. Bilgisayar teknolojisi bu kadar gelişmişken, süper ötesi işlemciler ekran kartları çıkmışken, tabletlerle notebooklar birleşmişken nerdeyse 30 santimlik telefonlarla haldır haldır oyun oynama merakını anlayamıyorum. Lumia 620'den oldukça memnunum çünkü telefonu tansiyon aleti olarak kullanmak gibi fantazilerim yok. Ama ilk fırsatta İphone 5S alacağımı da bu sitede açtığım konuda belirttim. Çünkü telefonumun anakartında fiziksel hasar var ve kullanıcı hatası olduğu için tamir edilmiyor. İphone alıp oyun oynamayacağım ama param var bu yüzden İphone alağım. Değişiklik olsun diye, en az 4-5 yıl kullanayım diye alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı