Wraith Cosmic Glass V2 mouse pad alınır mı?

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Sizce alınır mı? Sıkıntıları nelerdir? Cam skatez + cam mousepad sıkıntı yaratır mı? Daha iyisi var mı?

Cam skatez ile cam mouse pad kullanılmaz. Eski modeli mi alacaksın?

Peki Wraith Spirit Of Aim , Wraith Blade X Semi-Hard/Hard ya da X-raypad Aqua Control Plus önerir misiniz?

Peki Wraith Spirit Of Aim , Wraith Blade X Semi-Hard/Hard ya da X-raypad Aqua Control Plus önerir misiniz?

Wraith'in ürünlerini beğeniyorum. Blade X kullanıyorum şu an memnunum. Yeni kumaş mouse padini denemedim ama muhtemelen iyidir. Ona da bakabilirsin.

Lamzu Atlantis, VGN Dragonfly, Ninjutso Sora, Ninjutso Katana ve VXE R1; bunlardan birini alacağım ve yüksek ihtimal cam skatez de alacağım. Sizce Porge mousepadden bunlardan birine geçersem performans artışı yaşar mıyım?

Cam skatez ve cam mousepadler tamamen pohpohlama ürünüdür ki yurtdışındaki bir çok üretici 1-2 ürün deneyip sonra bu işleri geri plana aldılar. Skypad ve Cerapad gibi firmaları saymıyorum çünkü onlar tamamen bu alana fokuslar.

Benim kişisel önerime kulak verirseniz Xraypad Jade serisi hızlı bir skatez hatta daha hızlı istiyorsanız Jade dot versiyonları alabilirsiniz. Doğru yapıştırdığınızda fare müthiş hızlı olur. Mousepad tercihinize göre daha kontrollü bir model istiyorsanız yine Xraypad firmasından Obsidian serisine bakabilirsiniz.

Mouse olarak bütçe varsa Sora 4K en iyi tercih olacaktır. Diğer tercih VXE R1 olacaktır. Onu denemedim fakat herkes tarafından çok hypelandı fiyatı da uygun denenebilir. Diğer modelleri es geçin.

Mousepad olarak ise oynadığınız oyunlara göre tercih yapmanızda fayda var. Control veya Hibrit yapıda bir ürün bakabilirsiniz.

@Terreshie

Peki sizce Blade X mi , Spirit Of The Aim mi yoksa Aqua Control Plus mı?

Geri
Yukarı