Wraith Max RGB Renk Değiştirme

Bunu da yüklediniz mi ? Doğru yere takmışsınız sıkıntı yok gibi.
Mystic Light ve Dragon Center’ı denedim. Sadece bir iki efekt arasında değişim yapabiliyorum. Renklere tıklanmıyor. Bazıları anakartta JRGB girişi olmadığından dolayıdır diyor.

Şunun İşlemci RGB'sini kontrol edeceğini düşünüyorum.
Anakartınız rgb desteklemiyor ancak soğutucu yanında gelen usb kablosunu soğutucunuza ve anakartın üstünde ki usb 2.0 soketine takın rgb kablosunu soğutjcudan çıkarın Downloading the AMD Ryzen Wraith Prism RGB lighting control software | Cooler Master
Bu linkten yazılımı indirin ve kurun yazılımı çalıştırdığınızda soğutucu üzerinde ki Amd logosu, fan RGB'si ve çerçeve halkasını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz...
Bakın böyle bir öneri de var.

Şunun İşlemci RGB'sini kontrol edeceğini düşünüyorum.

Bakın böyle bir öneri de var.
Derin araştırmalar sonucu soğutucudan USB kablosu çıkması gerektiği kanısına vardım. Bende mevcut değil. Elimdeki rgb kablosuda yazdığınız yazılımlarla çalışmıyor. İtopya'ya mail gönderdim. Artık dönüş yapmalarını bekleyeceğim.

Derin araştırmalar sonucu soğutucudan USB kablosu çıkması gerektiği kanısına vardım. Bende mevcut değil. Elimdeki rgb kablosuda yazdığınız yazılımlarla çalışmıyor. İtopya'ya mail gönderdim. Artık dönüş yapmalarını bekleyeceğim.

USB kablosu olmadan da kullanabilirsiniz. Ben Tomahawk ile kullanıyorum ve Dragon Center üzerinden Mystic Light ile değişim yapabiliyorum. Eğer hiçbir kablo bağlantısı yapmazsanız zaten kendi otomatik olarak RGB yakıyor olması lazım. Ben bir süre kablo bağlantısı yapmadan kullandım ve RGB'ler yanıyordu. Otomatik olarak renk değişimi yapıyordu. Kasa fanları ile birlikte aynı renk değişsin diye anakarta bağladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usb kablosu olmadan da kullanabilirsiniz. Ben tomahawk ile kullanıyorum ve dragon center üzerinden mystic light ile değişim yapabiliyorum. Eğer hiç bir kablo bağlantısı yapmazsanız zaten kendi otomatik olarak RGB yakıyor olması lazım. Ben bir süre kablo bağlantısı yapmadan kullandım ve RGB ler yanıyordu. Otomatik olarak renk değişimi yapıyordu. Kasa fanları ile birlikte aynı renk değişsin diye anakarta bağladım.
Anakartınız RGB destekli muhtemelen. Benimkine kablo takmayınca sabit kırmızı yanıyordu. Maalesef tek çare USB kablosu gibi görünüyor.

USB'yi temin edebileceğim bir yer var mı? İtopya'nın ne kadar ilgileneceğinden şüpheliyim sonuçta Temmuz'da satın aldım sistemi.
Hocam kutu içeriğinde ikisinin de çıkması lazımdı yani dışarıdan temin edebileceğini sanmıyorum. Itopya'nın yollaması lazım ama uzun zaman olmuş. Bir fikrim yok.

Anakartınız RGB destekli muhtemelen. Benimkine kablo takmayınca sabit kırmızı yanıyordu. Maalesef tek çare USB kablosu gibi görünüyor.

JLED1 denen port RGB için olması lazım. Oradan kumanda alması lazım Msi programları ile de kontrol edebilmeniz gerekiyor. Ayrıca hiç bir kablo takmasanız bile RGB lerin yanması gerekiyor. Bende yanıyordu. Kabloyu sırf kasa fanları ile birlikte aynı renkte yansınlar diye taktım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı