Çözüldü Wraith Prism bacağı nasıl çıkarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar, Wraith Prism soğutucu çıkarmam gerekiyor. Bir bacağı çıktı, diğer bacağı ise çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20230809_194333.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar, işlemcinin yapışma ihtimalinden dolayı yukarı çekmiyordum. 1 yıldır termal macun yenilemedim, dolayısıyla işlemci yapışık değilmiş, çektim çıktı.

Sistemi biraz çalıştırıp az ısınınca kapatıp o şekilde macunu biraz yumuşatabilirsiniz. Daha rahat çıkar. Ayrıca yukarı doğru değil de vida veya bacakları açtıktan sonra soğutucu bloğu hafifçe saya sola doğru döndürerek de macunu yumuşatabilir ve rahatlıkla çıkaraiblirsiniz.
Diğeri takılıyken aşağıya yetişmiyor.
Tamam anlıyorum. Demek istediğim şu; aşağı yetişmeyen tarafın demirini bastırırken aynı anda fanın kendisini de biraz o tarafa doğru bastırın. Meyil aldırmadan oturtamazsınız onu güç uygulamanız gerekiyor biraz. Tam anlatamadıysam eğer youtube üzerinden soğutucu modelini yazıp nasıl takoldığına dair bir video izlerseniz, demek istediğimi anlayacaksınız.

Tamam anlıyorum. Demek istediğim şu; aşağı yetişmeyen tarafın demirini bastırırken aynı anda fanın kendisini de biraz o tarafa doğru bastırın. Meyil aldırmadan oturtamazsınız onu güç uygulamanız gerekiyor biraz. Tam anlatamadıysam eğer youtube üzerinden soğutucu modelini yazıp nasıl takoldığına dair bir video izlerseniz, demek istediğimi anlayacaksınız.
Hocam taktım ve bilgisayarı açtım, teşekkür ederim. Komik olan şey derece değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı