Wraith Prism kilidi hangi şekilde olmalı?

lemannna

Centipat
Daha fazla  
Görselde AMD Wraith Prism var, internetten aldım fotoğrafı. 2 gün önce ters taktigimi fark ettigim islemciyi macunu yenileyip duzelttim sonra bu sesle karşılaştım. Şimdi iki farkli kilit secenegi var gibi, ilk eşik yeşil olan buna iterken biraz daha zorlanıyor insan, sonrasında sari olana daha kolay bir sekilde kilitlenebiliyor. Boştayken bile islemci fanlarindan belli aralıklarla tarif edemeyeceğim sesler gelmeye basladi, bunu kötü anlamda söylemiyorum sadece sesleri nasıl anlatırım bilmiyorum ama beni tereddüt ettirdi. Bunların ne farkı var?

Dosya Ekleri

• Lock.jpg
    Lock.jpg
    150,7 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Tamamen yatık olması gerekiyor, sarı renkteki gibi. Önce o iki metal ayaklığı AM soketin üstündeki plastik kısımların altına sıkıştırmanız gerekiyor, en bunaltıcı kısım orası. Ondan sonra o mandalı çevirdiğinizde sertleştiğini göreceksiniz ve tamamen yatıracaksınız sarı olan renkteki gibi. Aksi hâlde tam sıkılmamış olur ve tam baskı uygulamaz.

Tamamen yatık olması gerekiyor, sarı renkteki gibi. Önce o iki metal ayaklığı AM soketin üstündeki plastik kısımların altına sıkıştırmanız gerekiyor, en bunaltıcı kısım orası. Ondan sonra o mandalı çevirdiğinizde sertleştiğini göreceksiniz ve tamamen yatıracaksınız sarı olan renkteki gibi. Aksi hâlde tam sıkılmamış olur ve tam baskı uygulamaz.
Teşekkürler hocam, bastırınca oldu. Düzeldi şimdi.

Geri
Yukarı