Wraith Prism USB RGB kablosu

Furkan063

Hectopat
Daha fazla  
AMD Wraith Prism soğutucum var RGB kontolü için USB bağlantısı yapmam gerekiyor. Bu kablo ne olarak adlandırılıyor, nereden temin edebilirim?

Dosya Ekleri

• LC2842-A_1024x1024.jpg
    LC2842-A_1024x1024.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Kutu içerisinden dahili olarak çıkması gerekiyor hocam bunun.
USB portundan taktığınızda AMD logusu ve fanlar ayrı şekilde kontrol ediliyor, bence çok aramaya gerek yok. 4 Pin RGB bağlantısı yeterli olur.

USB portundan taktığınızda AMD logusu ve fanlar ayrı şekilde kontrol ediliyor, bence çok aramaya gerek yok. 4 Pin RGB bağlantısı yeterli olur.
sinerjiden aldım sistemi 3 ay önce 3500 x işlemci kullanıyorum kutusu yok zaten kendileri bu fanı kullanmış doğal olarak elimde bu kablodan mevcut değil kendim alıcam o yüzden arıyorum 4 pin rgb bağlantısı var ama kasanın rgblerine bağlı ben bu fanı usb portuyla bağlamam gerekiyor

.
Hocam bu işinize yarar büyük ihtimalle anakartınızın RGB LED portuna takarak kontrol edebilirsiniz.

.
Hocam bu işinize yarar büyük ihtimalle anakartınızın RGB LED portuna takarak kontrol edebilirsiniz.
anakartım b450 bu porttan 1 adet var oda kasanın rgblerine bağlı bana fotoğrafta solda ki usb yazan kablo lazım işlemci fanını anca öyle bağlayabilirim o kabloyuda bulamadım malesef adı ne olarak geçiyor bilmiyorum :)

ben 2, el aldım o sebebten 4 portlu yok nerden bulabiliriz usb li isteyen varsa verebilirm
AMD Wraith Prism soğutucum var RGB kontolü için USB bağlantısı yapmam gerekiyor. Bu kablo ne olarak adlandırılıyor, nereden temin edebilirim?
usb li olandan bende var ama a4 portlu olan dan lazım ne yaptınız bulabildiniz mi

Yeni konular

Geri
Yukarı