Wraithesports 11.11 kampanyası

Cam mousepadın 800TL olması... Asla para verip almam. Arkadaşın dediği gibi cam "mouse pad" ın fiyatını da fareye eklemişler. Camdan mousepad ☕☕
Ben bu fare/mousepad teknolojisinin geldiği yeri anlamıyorum doğrusu. Fareyi delik deşik bırakıp 40-50 grama düşürmeye çalışmak mı dersin cam skatez, mousepad mi dersin hiç anlamıyorum. 90-100 gram fareler ne zamandan beri yetmez oldu? Nerede eski maskülen esporcular... Cam teknolojisine dair zerre fikrimde yok. Gördüğüm her video da sadece fareyi mousepadın bir köşesinden diğerine atıyorlar, bundan dolayı mı bu kadar para?

Ben aldım model o wirelessten geçtim gpx superlight alacaktım yeni model diye bunu tercih ettim mousepad de güzel uzun kollu switle falan oynarken cam daha iyi ama alışmak gerekiyor biraz tuhaf geliyor başta

89 dolarlık MSRP fiyatı var, bir de 11.11 diye 2299 TL'ye satması saçma.
Mouse pad+mouse diye bundle yapmışlar. Hediye falan yok.
89 dolarlık MSRP fiyatı var, bir de 11.11 diye 2299 TL'ye satması saçma.
Mouse pad+mouse diye bundle yapmışlar. Hediye falan yok.
89 dolarlık msrp ne zaman bizim ülkemizde geçerli olmuş ? git al bakalım 89 dolara yurtdışından sonra minimum 10-15 dolar kargo öde üzerine de %30 vergini öde afiyet olsun.

Cam mousepadın 800TL olması... Asla para verip almam. Arkadaşın dediği gibi cam "mouse pad" ın fiyatını da fareye eklemişler. Camdan mousepad ☕☕

SKYPAD 120 dolar fakat keşke benimde olsa diye herkesin ağzının suyu akıyor ama bunlardan birisi de bendim ve zamanında gittim Skypad aldım. İkisini de kullanmış birisi olarak birisi 2200 TL birisi 800 TL ve kullanım açısından Skypad ile Cosmic arasında fark göremiyorum. Cam mousepad kullanmak bir tercihtir kumaşa benzemez daha smooth bir hissiyat sunar. Sen asla para verip alma boşver ☕☕

Son düzenleme:
89 dolarlık MSRP ne zaman bizim ülkemizde geçerli olmuş? Git al bakalım 89 dolara yurt dışından sonra minimum 10-15 dolar kargo öde üzerine de %30 vergini öde afiyet olsun.

SKYPAD 120 dolar fakat keşke benim de olsa diye herkesin ağzının suyu akıyor ama bunlardan birisi de bendim ve zamanında gittim Skypad aldım. İkisini de kullanmış birisi olarak birisi 2200 TL birisi 800 TL ve kullanım açısından Skypad ile Cosmic arasında fark göremiyorum. Cam mouse pad kullanmak bir tercihtir kumaşa benzemez daha smooth bir hissiyat sunar. Sen asla para verip alma boş ver ☕☕

Sırf mouse kaysın diye camın üstünde takır tukur oyun oynamak bana en ufak zevk vereceğini zannetmiyorum, sırf daha çok kaysın istiyorsan gidersin cam skatez veya tiger ice takarsın veya MPC450 gibi mouse pad kullanırsın. Cam mouse pad kullanmak için bir neden göremiyorum, artı mouse sensörleri mousepadda çalışsın diye tasarlanmıştır, camda değil. Şu an kullandığın fareyi normal bir camın bir üstüne koy çalışmaz. Bu mouse pad da cam olduğu için farenin mousepaddaki kadar hassas okuma yapacağını asla düşünmüyorum. Artı Skypad ile bunu bir tutmak ayrı komik.

(Klasse mousepada, tiger long teng ile aynı demekle, Wraith skatez; tiger, corepaddan iyi demek ile benzer komiklik düzeyinde.)

İşte o kadar bilgi cahilisin ki Skypad veya Cosmic gibi cam mousepadleri düz herhangi bir cam gibi sanıyorsun. Çok farklı bir yüzeyi var elimde her türlü mouse var bir kere okumamazlık yapmadılar. İşte oturduğun yerden yayıla yayıla denemediğin şeylere cahil cahil yorumlar yapabiliyorsun. Bir de diyorsun ya normal cama koy çalışmaz. Evet normal bir cam olduğu için çalışmaz ama bunlar normal bir cam değil. Neyse ben kime laf anlatıyorum ya bilgi öğrenmeye kapalı bir adamsın deneyimlemeden düşünmeden ne aklına gelirse konuşuyorsun, daha fazla konuşma bence. QCK ile devam sen

Yazdığım şeylerden bunu çıkardıysan ilk okula bir daha yazıl bence. Ben hiçbir yerde sensör okumamazlık yapar demedim, mouse pad kadar HASSAS okuma yapmaz dedim. Bendeki bilginin onda biri sende olmadığına eminim. Yaptığım incelemelere bakarsan bunu kendin de görebilirsin gerçi mousepada 2200TL veren adama neden anlatıyorsam zaten.

Bu arada farenin sensörünün okuma kabiliyeti lod, DPI, skatez, farenin yazılımı, sensör, mikro denetleyiciye göre değişir. Yani mousepaddan mousepada bile farklılık gösterebilen bir olay, Farenin sensörü de ışığın yüzeyden geri sekmesini kullanarak çalışır. Cam gibi şeffaf yüzeyde nasıl bir okuma yapar tahmin edebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı