wraithesports.com güvenilir midir?

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Arkadaşlar bu site bir Türk sitesi ve ptfe mouse Skatez'i sattıklarını söylüyorlar sizce güvenilir midir alınır mı? G305 mousemin Skatez'leri aşındıda mouse Skatez'i almayı düşünüyorum fakat Türkiye'de çok az mouse Skatez'i var çok sürede beklemek istemiyorum açıkçası o yüzden böyle Türkiye'de bir yer buldum kendilerinin söylediklerine göre bir üretim yerleri varmış ve Türkiye'de üretiyorlarmış.

Screenshot_1097.png

1619893765907.png

VirusTotal bir şey bulamadı.
Bana güvenli gözüküyor. Gizlilik politikası yazılmış. Mesafeli satış sözleşmesi yazılmış iletişim bilgiside verilmiş.
İsterseniz numarayı arayın.

Ben de kendilerine ulaşmaya çalışıyorum. Güvenli midir bilen yazarsa sevinirim.

Ben kendileriyle WhatsApp üzerinden konuştum güvenilir birilerine benziyorlar G305 model mousem için buradan Skatez almayı düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1002276

VirusTotal bir şey bulamadı.
Bana güvenli gözüküyor. Gizlilik politikası yazılmış. Mesafeli satış sözleşmesi yazılmış iletişim bilgiside verilmiş.
İsterseniz numarayı arayın.

Kendileriyle zaten WhatsApp üzerinden konuştum G305 model mousem için buradan mouse Skatez'i almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba. Wraith e-sports güvenilir bir sitedir. Birebir musteri ile ilgileniyorlar. Ustelik isteginize gore mouse feet mouse Skatez uretiyorlar. Wraith products hoverpad olarak geciyor. En gec 2 gunde kargoya veriyorlar. Bu fiyata bu kalite yok. Ben aldim cok memnunum. Siteden alım sorunu yaşarsaniz N11, Trendyol Amazon uzerinden de deneyebilirsiniz. Mouse performansini çok arttiriyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Wraith e-sports güvenilir bir sitedir. Birebir musteri ile ilgileniyorlar. Ustelik isteginize gore mouse feet mouse Skatez uretiyorlar. Wraith products hoverpad olarak geciyor. En gec 2 gunde kargoya veriyorlar. Bu fiyata bu kalite yok. Ben aldim cok memnunum. Siteden alım sorunu yaşarsaniz N11, Trendyol Amazon uzerinden de deneyebilirsiniz. Mouse performansini çok arttiriyor.
Müşterilerimizin ürünümüzü beğenerek kullandığını görmek bizi çok mutlu ediyor. İyi günlerde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı