Wsmt2 "Windows kişisel bilgisayarınızı korudu" uyarısı

Lefras

Kilopat
Daha fazla  
Metin2 PvP sunucu indirdim, girişte bu hatayı veriyor. Arkadaşımla beraber oynayacağız. O girdi ben giremedim. Sizce güvenilir midir? Daha önce bu konu açılmış ama herkes güvenilir olduğu için dosyayı açmış. Ben güvenemedim. Server adı Wsmt2, sizce güvenilir midir oynayan var mı?

za xd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Metin2 PvP sunucu indirdim, girişte bu hatayı veriyor. Arkadaşımla beraber oynayacağız. O girdi ben giremedim. Sizce güvenilir midir? Daha önce bu konu açılmış ama herkes güvenilir olduğu için dosyayı açmış. Ben güvenemedim. Server adı Wsmt2, sizce güvenilir midir oynayan var mı?

Eki Görüntüle 1391866
Güvenilir ise Defender engellemiş yine de çalıştır deyip veya istisna ekle deyip devam edin.

Bu algılama, bilinir olan ve olmayan uygulamaları sınıflandırmada da kullanılıyor. Kurduğunuz .exe dosyası bilinir bir dosya olmadığı için bu uyarıyı vermiş. Genelde PvP sunucularda böyle hatalar verir.

Teşekkürler cevaplar için. Virüs yok gibi gözüküyor sonuçta YouTube'da Facebook'ta video ve canlı yayınını açanlar var bu sunucunun. Ama yine de ben Origin ve Steam harici bir yerden indirme yaparken dikkat ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı