Wtcn Nuke alınır mı?

5168 TL'ye bundan kat ve kat daha iyi bir sistem önereyim size.

Kesinlikle o paraya değmez.
Rampage PSU?

Hocam kasa olarak bunu öneririm.
5000 TL'yi geçiyor. Geçerse onu önerecektim.

Rampage mi cidden? RAM nerede?

Bak kardeşim iyi bak mesaja, sanırım akıldan sıkıntın var. Neyse yaşına veriyorum evlat.
Biraz aklınızı kullansanıza? Mesajları düzgün okuyun ben oraya iki tane PSU seçeneği koydum, birincisi FSP ikincisi Rampage, aynı şekilde SSD olarak da iki tane seçenek koydum hangisini alırsa. Okuyarak yorum yapın. Boş yapmayın.

RAM nerede demişsin RAM'i de oraya koymuştum zaten, bir de göz doktoruna görün çocuğum.

Bak kardeşim iyi bak mesaja, sanırım akıldan sıkıntın var. Neyse yaşına veriyorum evlat.
Biraz aklınızı kullansanıza? Mesajları düzgün okuyun ben oraya iki tane PSU seçeneği koydum, birincisi FSP ikincisi Rampage, aynı şekilde SSD olarak da iki tane seçenek koydum hangisini alırsa. Okuyarak yorum yapın. Boş yapmayın.

RAM nerede demişsin RAM'i de oraya koymuştum zaten, bir de göz doktoruna görün çocuğum.

İlk olarak sonradan eklediğinizi ikimiz de biliyoruz. Ayrıca önerdiğin 2 SSD'de kronik sorunlu. Rampage PSU öneren birisinden ne beklebilirki?

Kardeşim mesajımı zaten düzenledim. Yaşına veriyormuşsun. 🤣 FSP önerip Rampage önermeniz trajikomik. Boş yapıyormuşuz. Önerdiğiniz SSD'nin kronik sorunlu olduğunu biliyorsunuzdur umarım.🤣

İlk olarak sonradan eklediğinizi ikimiz de biliyoruz. Ayrıca önerdiğin 2 SSD'de kronik sorunlu. Rampage PSU öneren birisinden ne beklebilirki?

Sonradan ekleme falan falan yok ben ikisini de oraya önceden eklemiştim evladım, ilk haline bak mesajın ilk etiket ettiğinde eliniz birtarafınızda giriyorsunuz siteye, düzgünde okumuyorsunuz mesajları çoluk çocuklamı uğraşıcaz, sadece öneri verdim adama. Aynı şekil kronik sorun falan falan hikaye. :D

Arkadaşlar ben size wtcn nuke alınır mı diyorum, siz bana bütçe sorup bilgisayar topluyosunuz. Kusura bakmayın biraz sert gibi oldu ama sorduğum soruya cevap verip nedenini söylerseniz daha iyi olur.

Sonradan ekleme falan falan yok ben ikisini de oraya önceden eklemiştim evladım, ilk haline bak mesajın ilk etiket ettiğinde eliniz birtarafınızda giriyorsunuz siteye, düzgünde okumuyorsunuz mesajları çoluk çocuklamı uğraşıcaz, sadece öneri verdim adama. Aynı şekil kronik sorun falan falan hikaye. :D.

Hocam yoruma ben emoji atarken öyle bir şeyler yoktu. Kronik sorun falan hikaye mi? İmzamdaki konuya bakın isterseniz. 2 SSD'de kronik sorunlu.

Sonradan ekleme falan falan yok ben ikisini de oraya önceden eklemiştim evladım, ilk haline bak mesajın ilk etiket ettiğinde eliniz birtarafınızda giriyorsunuz siteye, düzgünde okumuyorsunuz mesajları çoluk çocuklamı uğraşıcaz, sadece öneri verdim adama. Aynı şekil kronik sorun falan falan hikaye. :D
Aynen kronik sorun hikaye.
Bunlar sadece bazıları. 🙂
Arkadaşlar ben size wtcn nuke alınır mı diyorum, siz bana bütçe sorup bilgisayar topluyosunuz. Kusura bakmayın biraz sert gibi oldu ama sorduğum soruya cevap verip nedenini söylerseniz daha iyi olur.
Alınmaz dedik ve önerimizi yaptık.

Hocam o paraya o PC toplanmaz. Gayet kötü bir sistem. Benim sisteme 8 GB RAM ekleyin veya @TÇB'nın sistemine bakın. Oda gayet kaliteli bir sistem.

Geri
Yukarı