Wtcn Nuke alınır mı?

Hocam yoruma ben emoji atarken öyle bir şeyler yoktu. Kronik sorun falan hikaye mi? İmzamdaki konuya bakın isterseniz. 2 SSD'de kronik sorunlu.

Kronik sorunun ilk önce tanımını yap bana bir çocuğum öyle konuş. En fazla 15 yaşındasın, adam alırsa SSD düzgün çalışırsa sıkıntı yok demektir zaten bu SSD'yi kullanan tanıdıgım çok var aynı şekil o Rampage PSU'yu da 2. sistemimde kullanıyorum 1.5 yıldır ve hiçbir sıkıntısı yok? Bunu nasıl açıklayacaksın? Evlatlarım, ondan bundan duyduğunuz boş şeyleri tekrar etmeyin.

Peki neden alınmaz?

Gayet kalitesiz parçalar var. Ekran kartı tek fan. Gayet te ısınır. Kasa ve PSU tek kelime ile berbat. SSD'de kronik sorunlu bu arada.

Kronik sorunun ilk önce tanımını yap bana bir çocuğum öyle konuş. En fazla 15 yaşındasın, adam alırsa SSD düzgün çalışırsa sıkıntı yok demektir zaten bu SSD'yi kullanan tanıdıgım çok var aynı şekil o Rampage PSU'yu da 2. sistemimde kullanıyorum 1.5 yıldır ve hiçbir sıkıntısı yok? Bunu nasıl açıklayacaksın? Evlatlarım, ondan bundan duyduğunuz boş şeyleri tekrar etmeyin.

@Caner Uncu @Samotne Ciasteczka hocalarım size bırakıyorum gerekli açıklamayı yaparsınız. Arkadaş SU630 SSD ve Rampage PSU öneriyor.

Bu fiyata daha iyisi var ve kasası ve SSD'si sıkıntılı.
PSU'ı da C4. O PSU ile sistem açılırsa aynen böyle olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı