wtcN-Ultra alınır mı?

Bütçe
15.000 - 17.000
Muhtemelen daha pahalı olur. Bazı parçalar da bulunmayabilir. PC toplama işi aslında görüldüğü kadar atla deve değil. İnternetten video izleyerek siz de yapabilirsiniz. İşin mentalitesini kavrarsanız yaparsınız. Hem de büyük keyif alırsınız. Dikkatli olduğunuz ve fahiş hata yapmadığınız sürece parçalara zarar vermezsiniz. Takıldığınız yerde konu açıp forumdaki tecrübeli arkadaşlara danışabilirsiniz.
Aman hocam ben hiç o işe girmeyim en iyisi sipariş vermek olacak. Yardımınız için teşekkürler.

Sırf 3060 var diye o sistemi almazdım ferit bile kullanmaz o sistemi. 6700XT dizdim 18-19'a orta seviye parçalarla bu hafta yazık paralara bu yayıncıların sistemlerine değmez.

PSU kötü ASUS'un cash back indirimi yakalasaydınız iyi olurdu ama bence şöyle yapın Akakçe'den önce bir kendini toplayın araştırarak fiyat çıkarın sonra hazır sistem ile karşılaştırın farkı görüceksiniz o kasalara o PSU'lara o sisteme göre anakarta girişilmez çünkü ileride değişeyim ya derdine giriceksiniz denendi yaşandı.

PSU kötü ASUS'un cash back indirimi yakalasaydınız iyi olurdu ama bence şöyle yapın Akakçe'den önce bir kendini toplayın araştırarak fiyat çıkarın sonra hazır sistem ile karşılaştırın farkı görüceksiniz o kasalara o PSU'lara o sisteme göre anakarta girişilmez çünkü ileride değişeyim ya derdine giriceksiniz denendi yaşandı.
Hocam PSU ne yönden kötü yani güçsüz mü kalır?

Hocam PSU ne yönden kötü yani güçsüz mü kalır?

Marka olarak o sistemi haketmeyen başınıza iş açacak açmasa bile yakın zamanda değiştirilmesi gereken bir PSU denilebilir. Psikopat gibi araştırmalar sonucu sistem toplarken ister istemez her markayı tanıyıp saatlerce video izleyip kaynak okuyor insan :D

Geri
Yukarı