wtcN-Ultra alınır mı?

Bütçe
15.000 - 17.000
Hocam mesela ben de şu sistemi alacaktım 24 bine artık 1 haftadır stok gelmiyor kaçırdım. Mesela bu çok büyük fırsat ürünüydü. Siz de böyle şeyler bulursanız alırsınız.

Hocam o sistemi beklemenize gerek yok bu sisteme de bakabilirsiniz:
Sıvı soğutmayı kaldır PSU'yu FSP Hydro 700W yap sonra SE-214-XT al sonrasında.

Hocam o sistemi beklemenize gerek yok bu sisteme de bakabilirsiniz:
Sıvı soğutmayı kaldır PSU'yu FSP Hydro 700W yap sonra SE-214-XT al sonrasında.
Hocam şunu düşündüm sabah. Ben attığınızı alsam da kendim SSD ve kasayı upgrade edeceğim için benim attığım yani bu biraz daha uyguna geliyor sanırım. Ve parçaları daha kaliteli. Full MSI sayılır. Nasıl sizce bu sistem?

@xXenom Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın hocam AMD ekran kartları için yazılımsal sıkıntıların çok olduğunu söylemişler çökme vs. gibi siz AMD kullanıcımısınız kullanıcısıysanız hiç böyle sorunlarla karşılaştınız mı?

@xXenom Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın hocam AMD ekran kartları için yazılımsal sıkıntıların çok olduğunu söylemişler çökme vs. gibi siz AMD kullanıcımısınız kullanıcısıysanız hiç böyle sorunlarla karşılaştınız mı?
Hocam 6000 serisinde kaldırıldı diyor kullanıcılar. Ben deneyimlemedim ama bilginiz olsun.

Estağfirullah hiç sıkıntı yok. AMD'nin eski kartlarında yazılımsal hata çok oluyordu ancak yeni kartlarda bu durum düzelmiş gibi görünüyor. 2020'de komple yeni yazılım yaptılar sürekli geliştiriyorlar. Ben mesela RX580 kullanıyorum 3 yıldır hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Estağfirullah hiç sıkıntı yok. AMD'nin eski kartlarında yazılımsal hata çok oluyordu ancak yeni kartlarda bu durum düzelmiş gibi görünüyor. 2020'de komple yeni yazılım yaptılar sürekli geliştiriyorlar. Ben mesela RX580 kullanıyorum 3 yıldır hiçbir sıkıntı yaşamadım.
6000 Serisinde sorunların çoğu çözülmüş diyorlar wattman mi adını tam hatırlayamadığım bir hata alıyor zaten genelde AMD kullanıcıları bu hata nedir?

Hocam 6000 serisinde kaldırıldı diyor kullanıcılar. Ben deneyimlemedim ama bilginiz olsun.
Evet hocam az önce baktım.

6000 Serisinde sorunların çoğu çözülmüş diyorlar wattman mi adını tam hatırlayamadığım bir hata alıyor zaten genelde AMD kullanıcıları bu hata nedir?
Ben de tam olarak bilmiyorum hiç yaşamadım ama oyundan atma ve PC'nin kapanması, askıda kalması gibi hatalar anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı